Автобус в Даугавпілс

Даугавпілс - зручний транспортний вузол на півдні Латвії недалеко від кордону з Білорусією і Литвою. Це і обумовлює міцні транспортні зв'язки з Мінськом, Вільнюсом і навіть Санкт-Петербургом. Символ міста і головна визначна пам'ятка - Даугавпильска фортеця, яку почали будувати в першій половині дев'ятнадцятого століття.

Автобус в Даугавпілс з Києва є прямий. Ціна квитка - від 1813 грн., а в дорозі всього 14:00 годин, причому рейс можна замовити на сайті. З Інших міст України належить зробити пересадку. Даний інтервал входить в рейс Київ - Рига, так що якщо пасажир їде в Ригу, то у нього також є можливість вийти в Даугавпілсі. Даний автобус в Латвії не робить зупинок в інших містах. Так що на шляху у Лієпая пасажирам з Києва доведеться зробити зміну транспорту на ризькому автовокзалі, точно також, як і на будь-які інші автобуси всередині Латвії. На даний момент квитки Рига - Даугавпілс в системі не продаються. Тим не менш, автобусні перевізники розширюють мережу маршрутів постійно, плюс до загальної системи підключаються всі нові автобусні компанії, так що на момент вашого пошуку квитки можуть виявитися в наявності. Так що знайти потрібний рейс і купити квиток за вигідним тарифом шанс є завжди.

Автобуси з Білорусі в Даугавпілс:

  • автобус Мінськ - Даугавпілс - від 22,05 BYN;
  • автобус Полоцьк - Даугавпілс, ціна - від 26.92 білоруських рублів;
  • автобус Вітебськ - Даугавпілс - від 33.65 BYN.

Автобуси в Даугавпілс з Росії:

  • автобус Псков - Даугавпілс, ціна - від 1888 руб.;
  • автобус Санкт-Петербург - Даугавпілс, ціна - від 1888 рублів (входить в маршрут Санкт-Петербург - Каунас).

З Москви прямого рейсу немає, так що доведеться купувати квиток з пересадкою: рейс Москва - Рига, плюс квиток на внутрішній транспорт.

Рейси з Литви:

  • автобус Вільнюс - Даугавпілс, вартість - від 9,45 євро;
  • автобус Маріямполе - Даугавпілс, квиток коштує від 17,96 євро.

На сайті можна замовити або тимчасово, зате безкоштовно забронювати вподобаний рейс. Бронь тримається добу або близько того - деталі вказані в листі, який підтверджує резервацію автобусного квитка.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!