Автобус в Лієпаю

Лієпая - місто в Латвії на березі Балтійського моря. Міжнародних автобусів в Лієпаю небагато. Приклади наведено нижче. Здебільшого автобусне сполучення має місцеве значення і ідеальний спосіб дістатися до Лієпаї - доїхати до Риги, а там сісти на місцевий автобус. Насправді для Латвії Лієпая - одне з великих міст - третє за величиною в країні. Постійний морський бриз дав неофіційну назву - "місто, де народжується вітер".

Автобуси в місто Лієпая:

  • автобус Клайпеда - Лієпая, вартість квитка від 5,99 євро і в дорозі 2:50;
  • рейс Каунас - Лієпая, ціна від 17,96 євро.

Замовити вищевказані рейси можна на сайті. Для інших напрямів можна спланувати маршрути з пересадкою, де головним чином буде фігурувати якщо не Рига, столиця Латвії, так литовське місто Клайпеда - точно. Тим більше, що на нашому сайті квитки на автобуси дуже дешеві.

Автобус Київ - Лієпая

Найчастіше маршрут в Лієпая пролягає через головний транспортний вузол Латвії та за сумісництвом столицю країни - Ригу. Тобто спочатку потрібно купити квиток Київ - Рига, потім Рига - Лієпая. Ціна квитка за комбінацію рейсів залежить від тарифів автобусних перевізників на конкретний рейс і дату.

Давайте порахуємо разом можливу вартість поїздки на автобусі з Києва в Лієпая:

  • ціна квитка на автобус Київ - Рига - від 1778 грн.
  • вартість проїзду з Риги в Лієпая (Rīga-Liepāja) потрібно дізнаватися в касі на місці. Зазвичай це близько 8,55 євро.

Автобус Рига - Лієпая, ціна квитка - від 8,55 євро. Якщо рейсів немає в наявності на нашому сайті, придбати квитки на автобуси всередині Латвії можна на сайті ризького автовокзалу - autoosta.lv. Тривалість поїздки з Риги в Лієпая - близько 3-4 годин в залежності від рейсу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!