Автобус Львів - Рига

З України до Латвії є кілька прямих автобусів, включаючи квитки на рейс Львів - Рига. Ціна квитка на автобус до Риги з Львова - від 1400 грн. Замовити квиток можна на сайті онлайн.

Повний маршрут рейсу Чернівці - Рига: Чернівці - Івано-Франківськ - Львів - Рава Руська, митниця (UA-PL) - Гребенне, митниця (PL-UA) - Будзіско - Калварія, митниця (LTU-POL) - Маріямполе - Каунас - Шауляй - Єлгава - Рига.

Прибуття на автовокзал на вулиці Прагас.

У пасажирів є можливість пересадки в містах:

  • Вільнюс,
  • Варшава,
  • Мінськ.

Замовити квитки Варшава-Рига також можливо онлайн.

Про Ригу

Історично Рига завжди була перехрестям різних націй і культур. Місто завжди жив в тісній співпраці з природою, яка як і раніше є важливою частиною повсякденного життя жителів - багатьох громадських парків, лісів, площ, озер і міського каналу. У Ризі є пагорби і острови, а також пляжі. Крім того, з огляду на відносно компактність міста, багато його об'єкти знаходяться в декількох хвилинах ходьби:

  • спеціальні міські імпульсні точки і зелені зони відпочинку,
  • динамічна атмосфера міста і романтика сільських ідилій.

В історичному центрі захоплює дух від змішання архітектурних стилів - від бароко до класицизму, від епохи Відродження до Арт-деко, від романського до національного романтизму. Крім того, у Ризі велика кількість в будівлях югендстіля або модерну, в комплекті з фантастично-пишними кольорами.

У Ризі є чарівний центр міста, а також хіпстерская республіка. До Риги можна прибути за всіма трьома класичним транспортним способами:

  1. повітрям,
  2. по землі,
  3. по воді (морем).

Місто можна спостерігати як зверху, так і з борта SUP на воді. Найбільш ощадливий спосіб дістатися до Риги - це звичайно ж на автобусі, купити квиток можна автовокзалі майже будь-якого європейського міста або ж в інтернеті.

Як будь-яке місто, Рига переповнена творчою енергією. Місто вібрує, пульсує і дивує в будь-який час року.

Сьогодні Рига є колискою для інноваційних стартапів, і вона пишається відмінною сценою музики та сучасного мистецтва - вона може похвалитися відмінною оперою, кількома хорами світового класу і видатними класичними оркестрами, не кажучи вже про джазових, рок-н-блюзових ансамблях, а також безлічі інших популярних музичних груп, які виступають в концертних залах і клубах. Динамічна гастрономічна середовище, в якому місцеві кухарі змагаються в пошуках «смаку Латвії» і, таким чином, приносять вдячну посмішку перед обличчям багатьох мандрівників-гурманів.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!