Автобус в Шауляй

Шауляй - литовське місто, недалеко від латвійського кордону. Власне, деякі автобуси з Риги в Вільнюс роблять тут зупинку, так що Шяуляй відіграє важливу роль для транспортного сполучення Литви і Латвії.

Шяуляй четвертий в країні по населенню після Вільнюса, Каунаса і Клайпеди. З особливо цікавих музеїв міста можна відзначити музеї фотографії, кішок, велосипедів. Але на цьому особливі цікавинки містечка Шяуляй закінчуються. По всьому іншому - миле і приємне маленьке містечко.

Автобус Вільнюс - Шяуляй - один із найпопулярніших рейсів в це місто. Ціна квитка на автобус з Вільнюса в Шяуляй - від 15 євро. В дорозі - близько 7 годин. До речі, щоб доїхати у Шяуляй з Києва чи Львова, то краще замовити квиток на автобус в Вільнюс або Каунас, а вже з них їхати в кінцевий пункт подорожі. Квиток на автобус Каунас - Шяуляй також можна придбати на сайті, якщо відповідні рейси є в системі, інакше доведеться купувати квитки на автовокзалі по прибуттю.

Ціна квитка на автобус Рига - Шяуляй - від 10,5 євро. У дорозі пасажири пробудуть дві з половиною години. З Москви і Санкт-Петербурга можна доїхати на прямому автобусі в Ригу, а потім відправитися в Шяуляй, якщо є така потреба.

На сайті можна не тільки купити, але і забронювати квиток на автобус, звіритися з графіком рейсів, дізнатися про знижки та акції, а також про норми провозу багажу на автобусах. Все це доступно через пошук конкретного рейсу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!