Автобус в Вільнюс

Вільнюс - приємне північне містечко з дуже доброзичливими людьми і цікавою архітектурою. Автобуси по Європі - один з улюблених видів транспорту. З Вільнюса можна доїхати хоч у Варшаву, хоч в Прагу, хоч в Париж на автобусі. Ціни на автобуси в Литву різні, але і відстань відрізняється.

Дуже цікаво в Литві те, що люди тут дуже товариські. Саме місто або його повітря вкрай доброзичливі. Тим не менш у Вільнюсі є свої визначні пам'ятки - Старе місто, замок, кілька костелів. Найкраще, що є у Вільнюсі ховається в маленьких затишних кафе - тут величезна кількість рецептів різного приготування картоплі і м'яса - неймовірно ситно і смачно. Холодний клімат дає змогу полюбити жарке і оселедець.

До речі у Вільнюсі є власний гіпермаркет IKEA. Один з автобусних маршрутів (№2) як раз проїжджає його на шляху від залізничного вокзалу, рухаючись в аеропорт. Так що якщо вас не приваблює колоритний район Ужупіс (щось подібне до київського Андріївського або римській площі Навона), можете провести кілька годин між рейсами обираючи кухонне обладнання.

Якщо ж на відвідування Вільнюса у Вас кілька днів - раджу відвідати сусіднє селище Тракай. Їхати всього півгодини, а квиток на автобус Вільнюс - Тракай коштує всього кілька євро.

Ціна квитка на автобус в Вільнюс

Міжнародні автобуси в Вільнюс з сусідніх країн (Білорусі, Польщі, Латвії та Росії):

  • автобус Варшава - Вільнюс - від 15,38 євро;
  • автобус Мінськ - Вільнюс - від 13,65 євро;
  • автобус Калінінград - Вільнюс - від 12,18 євро. В дорозі – 7,35 годин;
  • автобус Рига - Вільнюс - від 13,44 євро і поїздка триватиме близько 4-х годин.

Окремо варто відзначити, що досить популярні автобуси в Вільнюс з Білорусі, зокрема з Мінська, а також з інших населених пунктів: Ліда, Гомель, Гродно, Ошмяни, Барановичі, Брест, Пінськ, Борисов, Полоцьк.

З Росії також є кілька приємних рейсів. З Москви можна доїхати в Вільнюс безпосередньо за 4954 рубля. На заміну завжди є прямий поїзд. З Санкт-Петербурга (який ще називають СПБ) можна доїхати до Вільнюса за 3200 рублів. Мінімальна ціна квитка на автобус Санкт-Петербург - Вільнюс - від 2433 руб. Точніше вартість дізнавайтеся на сайті на конкретний день. З Пітера в столицю Литви їхати автобусом близько 15-16 годин. З пересадкою в Москві, Санкт-Петербурзі або Мінську можна доїхати також з міст Псков і Смоленськ.

Квиток з Вільнюса в Таллінн обійдеться від 10.2 євро! Перевіряйте ціни на сайті - дуже велика ймовірність знайти найдешевші квитки по знижці чи акції від перевізника.

Автобуси з Вільнюса в інші міста Литви

Вільнюс, як столиця Литви, має добре транспортне сполучення з іншими населеними пунктами країни. До речі, автовокзал і залізничний вокзал знаходяться на одній площі, а в аеропорт їздить два міських автобуса з чітким розкладом - №1 і №2.

Внутрішні автобуси з Вільнюса до міста Литви:

  • автобус Вільнюс - Каунас - від 5,78 євро;
  • автобус Вільнюс - Шяуляй - від 14,60 євро;
  • автобус Вільнюс - Клайпеда - від 15,23 євро;
  • автобус Вільнюс - Паланга - від 16,70 євро.

Звичайно, щоб подорожувати по Литві квитки в Каунас, Клайпеду ті інші литовські міста можна купити і на місці, адже не всі перевізники підключені до європейських систем бронювання. Зате вже зараз ви можете дізнатися приблизні ціни проїзду. В екстреному випадку можна купити квиток на автобус онлайн прямо з мобільного. Єдине, що необхідно - роздрукувати, що можна зробити у готелі, хостелі, комп'ютерному клубі або на вокзалі, якщо там є така опція.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!