Автобус в Каунас

Каунас - важливий транспортний вузол в Литві, через який проходить більша частина автобусів з країн Прибалтики в Польщу і далі в Європу. Автобуси в Литву з Польщі також як правило роблять зупинку в Каунасі, а не у Вільнюсі в першу чергу, оскільки столиця Литви (Вільнюс) перебуває дещо південніше основних транспортних шляхів - ближче до Білорусі. Звичайно, якщо ви зібралися купувати квиток на автобус у Мінськ, то краще цілитися на Вільнюс, але якщо Ваш шлях передбачає проїзд до Варшави або до Риги, то в якості основного пункту транспортного вузла варто зупинитися на Каунасі.

Головна визначна пам'ятка міста - Каунаський замок, який почали будувати у середині тринадцятого століття. І незважаючи на те, що від колишньої величі залишилася тільки третина, замок має досить мальовничий вигляд і прикрасить будь-яку фотографію з поїздки по Литві. Також в Каунасі перебуває найбільша оборонна споруда в Європі - Ковенська фортеця. Місто прикрашає ціла плеяда церков, найстаріша з яких - церква Вітовта. Навіть пагорби в місті унікальні. Один з них носить ім'я Наполеона. З цікавого транспорту - два фунікулера Жалиакалнис і Алексотас. Інтерес викликає і готичний будинок Перкуна в старому місті.

У Каунасі є свій аеропорт, який має велике регіональне значення, адже найбільший аеропорт в Литві перебуває в столиці. Кануаський аеропорт має свій власний сайт і зручну транспортну інфраструктуру. Перельоти здійснюються в Лондон, Дублін, Копенгаген, Ейндховен, а також є сезонні рейси на середземноморські курорти на зразок грецьких островів Кос, Родос, Пафос, а також італійського Трапані і іспанських Аліканте і Пальма-де-Майорка.

З Кануаса зручно добиратися не тільки до Варшави, але також є багато прямих автобусів в Берлін. Ціна квитка на автобус Варшава - Каунас - від 14,70 євро. У Берлін ж з Кануаса можна доїхати за 35 євро.

Якщо Вас цікавлять ці квитки, їх можна придбати на сайті. Є можливість забронювати місця в салоні на короткий термін, але достатній для прийняття рішення про оплату і в цілому про поїздку. Функція бронювання на сайті безкоштовна.

Автобуси з міст Прибалтики в Каунас

Автобусне сполучення Каунаса з містами Литви природньо і навіть якщо ви не знайшли квитки на сайті, їх легко купити по прибуттю в місцевому автовокзалі. Обирайте напрям: Шяуляй, Каунас, Клайпеда, Друскінінкай, Паланга, Вісагінас, Тракай. Кілька років тому Литва офіційно перейшла з лат на євро і тепер дуже зручно рахувати вартість проїзду у тому числі за європейськими мірками. Квиток на автобус Вільнюс - Каунас коштує  5,15 євро. Якщо Вас цікавить узбережжя Балтійського моря, то варто поїхати до міста Клайпеда (ціна автобусного квитка сюди - від 10 євро), Паланга (від 11,55 євро), Вісагінас/Visaginas.

З Латвії в Куанас також є прямі рейси. Автобус Рига - Каунас коштує від 17,85 євро. Також можна підшукати квитки і в Таллінн - від 25,2 євро. Так що ціни радують навіть з сусідніх країн. Втім - Литва сама по собі країна не велика, але досить багата пам'ятками і по-особливому душевна.

Автобуси з України в Каунас

Литва не має спільного з Україною кордону, тому навіть прямі рейси автобусів перебувають в дорозі досить довгий час.

Автобуси в Каунас з України:

  • автобус Київ - Каунас, ціна проїзду - від 1503 грн. (з пересадкою в Вільнюсі);
  • автобус Львів - Каунас, ціна квитка - від 1255 грн. і рейс зі Львова в Каунас (у складі маршруту Рига - Трускавець) займе 14 годин в дорозі.

Замовити квиток на автобус Київ-Каунас і по інших напрямках можна онлайн на нашому сайті.

Автобус з Білорусі та Росії в Каунас

Важливе місце в транспортній системі займають автобуси з Білорусі, які можуть стати посередниками між Литвою і Україною, Росією і багатьма іншими європейськими країнами. Квиток на автобус Мінськ - Каунас коштує від 31 білоруського рубля. А квиток у Каунас з Москви обійдеться в 5640 російських рублів. Автобус Санкт-Петербург (який ще називають Пітер або спб) - Каунас - від 3277 рублів. З відокремленного Калінінграда також можна доїхати до Литви. Квиток на автобус Калінінград - Каунас коштує  1265 російських рублів. Замовляйте, купуйте і бронюйте на сайті ті квитки, які вам найбільше підходять, або коштують дешевше, або доставляють швидше, або графік руху рейсів вам більше подобається. Квиток Калінінград - Каунас можна замовити на сайті. Скільки їдуть автобуси по всім напрямкам ви можете дізнатися через пошукову систему сайту.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!