Автобус Київ - Каунас

Автобуси Київ - Каунас припускають пересадку у Вільнюсі, але позитив у тому, що система підбирає пересадку сама. Ціна квитка на автобус Київ - Каунас - 1524 грн. На сайті їх можна купити і безкоштовно забронювати на добу, що зручно, коли ви плануєте заплатити не на сайті, а іншим способом.

Оплата квитків Київ - Каунас проводиться кількома способами:

  • на сайті банківської картою;
  • на сайті за допомогою платіжної системи paypal (з додатковою комісією);
  • після бронювання одним із способів, зазначених у листі підтвердження (переказом, через термінал, в партнерській касі).

Для жителів Західної України буде корисною інформація, що зі Львова до Каунас також є прямий автобус.

Автобуси в Каунас затребувані, оскільки це місто в Литві, яке відрізняється вигідним місцем розташування. З нього зручно добиратися у Вільнюс, Клайпеду і Шяуляй, а також можна знайти квитки на міжнародні автобуси до Риги, Варшави, Мінська та в інші міста Європи.

Крім квитків на автобуси між Києвом і Каунасом з легкої подачі лоукост-авіакомпанії wizzair є прямий рейс, так що перш ніж купувати квитки на автобуси Київ-Каунас, поцікавтеся вартістю авіаквитків. Хоча на момент перевірки квитків на літак Київ - Каунас виявити не вдалося. У будь-якому випадку ви можете підібрати авіаквиток в Вільнюс з Києва або купити квиток на автобус Київ-Каунас.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!