Автобус в Клайпеду

Клайпеда - велике місто в Литві на узбережжі Балтійського моря. Клайпеда в Литві вважається курортним містом і не замерзаючим морським портом. Обов'язково відвідайте морський музей Клайпеди і помилуйтеся на історичну забудову в німецькому стилі. Свого замку в місті немає, хоча він був і на його місці відкрито археологічний музей.

Доїхати до Клайпеди легше всього на автобусі. Найвибагливіші пасажири можуть обрати паром, але дешевше автобуса транспорту все одно не знайти, особливо міжнародного. Набагато більше рейсів в Клайпеду в теплу пору року - тут роль відіграє близькість моря.

Квиток на автобус в Клайпеду

Квиток на автобус в Литву, у тому числі в Клайпеду, легко замовити на сайті. Для цього потрібно вибрати рейс, внести дані про пасажира і оплатити карткою банку або електронними грошима paypal. Електронний квиток іменний, так що вкрасти його не можливо (і втратити теж, що дуже зручно).

Замовляйте квитки на сайті онлайн, тим більше, що придбати проїзний документ можна по інтернету з будь-якої точки світу і будь-якого зручного девайса (смартфона, планшета або телевізора), якщо підключення коректно.

Також на сайті ви можете купити квитки на інші автобуси в Литву, включаючи населені пункти: Вільнюс, Каунас, Шяуляй та інші.

Ціна квитків на автобуси в Клайпеду

Вартість квитків на автобуси в Клайпеду на міжнародних автобусах:

  • автобус Калінінград - Клайпеда - 39 євро і добиратися близько 15-ти годин.
  • автобус Рига – Клайпеда, в дорозі близько чотирьох з половиною годин і квитки коштують від 16 євро.
  • Мінськ - Клайпеда з пересадкою у Вільнюсі - від 28 євро.
  • СПБ (Пітер або Санкт-Петербург) - Клайпеда - від 51 євро і 15-17 годин в дорозі, залежно від рейсу.
  • Таллінн - Клайпеда від 27 євро і автобус їде по маршруту близько 9 годин.

Звичайно, вартість проїзду в міста: Калінінград, Рига, Мінськ, Вільнюс, СПБ, Таллінн необхідно перевіряти на сайті на конкретну дату. Перевізники часто змінюють маршрути і умови перевезення пасажирів. Тому ціна може відрізнятися. Тим не менш на сайті наведена мінімальна вартість, щоб пасажири розуміли, наскільки вигідну покупку здійснюють.

Тарифи на внутрішнє сполучення Литви з Клайпедою наступні:

  • автобус Вільнюс - Клайпеда, ціна - від 15 євро і 9-12 годин у дорозі;
  • автобус Каунас - Клайпеда, ціна - від 10,29 євро і 3-5 годин в дорозі.

Автобус Київ – Клайпеда

Квиток на автобус Київ-Клайпеда взимку передбачає пересадку у Вільнюсі. Ціна квитка в такому випадку з Києва в Клайпеду - 1933 грн. Замовити квиток можна на сайті, а також знайти квитки з пересадкою в інших містах.

Не забувайте, що ви можете сісти на літак в Вільнюс або в Каунас (в 2017 відкриється такий рейс лоукосту) і долетіти частину шляху, після чого пересісти на автобус або поїзд. Якщо ви обмежені в засобах, то варто розглядати подорож з двома-трьома пересадками. Наприклад, в Мінську.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!