Автобус в Хорватію

Автобуси в Хорватію представлені рейсами в Загреб, Рієка, Пула, Спліт, Дубровник, Ровінь, Опатія, Хум, Тригір'я, Задар, і інші. На сайті є в продажу автобусні квитки на міжнародні рейси в Хорватію, як із сусідніх, так і з більш віддалених країн.

Хорватія - відмінне місце для відпочинку на Адріатичному морі. Хорватія - одна з кращих країн для подорожі на яхті, в її склад входить острів Хвар - один з найкрасивіших у світі. Також любителі природи можуть відвідати в Хорватії Плітвіцькі озера і Національний парк Крка.

З найвагоміших архітектурних пам'яток Хорватії можна назвати Амфітеатр Пули і Палац Діоклетіана.

Хорватія - ідеальна країна для відпочинку нудистів. Обов'язково відвідайте острів Локрум з метою позасмагати без одягу. Кращого місця в Європі для цієї справи годі й шукати. Дістатися до острова досить легко - за 10-15 хвилин від пристані Дубровника курсує корабель.

Крім того сам Дубровник - дуже цікава локація - одне з місць зйомок епічно серіалу "Гра Престолів". Місто частково виконує роль "Королівської Гавані" - столиці Вестерос.

Ціни квитків на внутрішнє повідомлення в Хорватії залежать від сезону і перевізника. Ви можете замовити квиток на автобус:

  • Загреб - Дубровник - 31 євро;
  • Загреб - Рієка - 12,65 євро.

Як варіант можна пошукати квитки на місцевих автовокзалах або касах.

Звичайно, без проблем можна доїхати в Загреб з найближчих великих міст і столиць регіону: Любляни, Відня, Будапешта, Братислави, Сараєво, Трієста і інших.

Автобуси з Мінська до Хорватії доступні з пересадкою, головним чином в Польщі та Словаччині (Братиславі).

Важливо відзначити, що в Рієку, Спліт, Задар із Загреба можна доїхати на поїзді, а ось в Дубровник - тільки на автобусі. Зате в Дубровнику є свій аеропорт.

На сайті можна замовити авіаквитки в Хорватію.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!