Автобус в Дубровник

Дубровник, як пам'ятник епохи Відродження по красі і важливості спадщини, є сусідом з Венецією і Амстердамом, тому до відвідування просто обов'язковий. Можна не поніжитися на пляжах Хорватії і не піти під вітрилом, але ось, що обов'язково - так це побачити своїми очима Дубровник.

Поїздка на автобусі з Загреба в Дубровник займе вісім з половиною годин і ціна квитка - 32 євро. Альтернативи, крім авіаквитків, ніякої немає, адже в Дубровник не прокладена залізниця. Зате на поїзді з Загреба можна доїхати в Спліт, а вже звідти на автобусі потрапити в Дубровник, правда квитки доведеться купувати на місцевому автовокзалі і особливих переваг над автобусом в Дубровник зі столиці Хорватії також не спостерігається.

У Дубровника гарне автобусне сполучення з транспортною мережею Боснії і Герцоговини. Правда здебільшого квитки на автобуси слід купувати не онлайн, а на місцевих автовокзалах, що Дубровника, що Требінье або Мостара.

Купівля автобусних квитків в Хорватію можлива на сайті, як з пересадками в Загребі, а на деяких відрізках - напряму.

З Дубровника можна доплисти на поромі в італійське місто Барі.

Ціни на місцеві автобуси з Дубровника по Хорватії (купити можна на місцевому сайті):

  • автобус Дубровник - Спліт - від 12 євро;
  • автобус Дубровник - Задар - від 24 євро.

Про Дубровник

Старе Місто Дубровника розташоване в обіймах масивної кріпосної стіни, що не в останню чергу забезпечило місту збереження. Місто близько 150 років було під впливом Венеції, що без сумнівів, вплинуло на місцеву архітектуру.

Міжнародні автобуси в Дубровник їдуть переважно через Загреб. Проте, на місцевому автовокзалі ви зможете знайти різні пропозиції для мандрівників. На автовокзалі Дубровника ви зможете купити квитки в Будву, Белград, Мостар.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!