Автобус до Швеції

Доїхати до Швеції на автобусі можна з Данії та Німеччини. Першим містом на шляху буде Мальмо (Мальме) - найбільший населений пункт країни і основний притулок іммігрантів. Для того, щоб дістатися до Стокгольма або Гетеборга потрібно зробити пересадку, хоча прямі рейси в ці шведські міста також існують.

Швеція - дорога країна для проживання і перебування, з досить суворим кліматом при цьому. Багато мандрівників при поїздці в скандинавські країни не соромляться брати з собою власні продукти, щоб платити в дорозі по-мінімуму.

Автобуси Фінляндія - Швеція

Фінляндія територіально розташована недалеко від Швеції, проте автобусна подорож в даному випадку не найпрактичніше рішення, з огляду на відстань і суворий клімат. Пошукати автобусні квитки Швеція - Фінляндія можна влітку. В інших випадках краще вибирати поїзди, літаки, а також пороми по Балтійському морю у напрямку Стокгольм - Гельсінкі. Приблизно те ж саме стосується рейсів з Санкт-Петербурга (СПБ) - краще вибирати літаки, а в теплу пору року - пороми.

Автобуси в Мальме

Автобусом реально доїхати до Швеції з Німеччини або Польщі (Варшави, Вроцлава, Кракова та інших) незалежно від пори року. Хоча варто відзначити, що рейси далеко не дешеві.

Ціна автобусних квитків в Мальме:

  • автобус Варшава - Мальме - 113 євро;
  • автобус Прага - Мальме - 70 євро;
  • автобус Вроцлав - Мальме - 113 євро.

До речі, в Скандинавські країни (Швецію, Норвегію, Фінляндію) з Польщі дешевше летіти на літаку. Тим паче, що навіть з невеликих аеропортів можна знайти прийнятні ціни.

Автобуси до Швеції з Німеччини

З Німеччини до Швеції зручно добиратися на автобусах з північних міст, недалеко від кордону з Данією, таких як Гамбург, Бремен або Росток. Ви можете підібрати рейс через Копенгаген, або ж напряму, якщо такі є в наявності на даний момент. Перевірити наявність квитків можна в системі. Задайте потрібний напрямок і дату відправлення.

Авіаквитки в Швецію

Авіаквитки в Швецію, як правило, означають авіаперельоти в Стокгольм, Мальме і Гетеборг. У більшості випадків відносно недорого можна долетіти на бюджетних авіакомпаніях, які ще називають лоукостами з Риги, Гданська і Гамбурга. Такі авіаквитки до Швеції - найкраща альтернатива автобусам.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!