Автобус в Норвегію

Норвегія - одна з найдорожчих країн в Європі. Добиратися сюди на міжнародному автобусі - не найкраще рішення. Для цієї мети підійде літак, але тим не менше доїхати наземним транспортом в Осло також можливо через Швецію - Мальме і Ґетеборг. Столиця Норвегії - Осло - місто, через яке планується більшість маршрутів по Норвегії.

Квиток на автобус в Осло

Квитки на автобуси в Норвегію швидше за все доведеться шукати на місцевих автовокзалах Копенгагена, Гамбурга, Бремена.

Виняток - Міжнародні рейси з Польщі, на які можна купити квитки в мережі. Ціна квитка на автобус Варшава - Осло - 118 євро. Маршрут автобуса передбачає зупинки в містах Познань, Конін і Лодзь, так що ви можете побудувати і іншу подорож. В Осло можна доїхати не тільки з Німеччини, Данії або Польщі, але також є можливість замовити квиток з Чехії. Ціна квитка на автобус Прага - Мальме - Осло - 97 євро.

Замовляйте квиток на автобус до Норвегії аналогічно з усіма іншими напрямами по Європі:

  1. Вибираєте напрямок в Осло;
  2. Вказуєте потрібну дату поїздки в Норвегію або діапазон;
  3. Вибираєте рейс;
  4. Сплачуєте квиток;
  5. Роздруковуєте e-ticket на аркуші А4, що дає право на посадку на міжнародний автобус.

І можна вирушати в дорогу.

Авіаквитки в Норвегію

Авіаквитки в Норвегію - один з кращих способів дістатися в цю північну європейську країну, тим більше, що сюди літає досить багато бюджетних авіакомпаній - лоукостів. Найчастіше основні повітряні хаби для перельотів в Осло - це Гданськ, Рига та Гамбург. З цих трьох міст можна купити дешеві авіаквитки в Норвегію, а також по країнах Балтії, причому не тільки в столиці, а й більш дрібні міста. Крім цього в Осло є безліч напрямків з тієї ж Польщі(Варшави та інших міст) і не тільки з центральних аеропортів, а й більш дрібних. Ціни на перельоти без багажу бувають надзвичайно дешеві.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!