Автобус в Копенгаген

Копенгаген - затишна, але північна столиця, символ якої - бронзова статуя русалоньки, якій періодично відпилюють голову. Але такий сучасний світ. По суті, місто розташоване на трьох островах: Зеландія, Слотсхольмен і Амагер.

Крім статуї русалоньки в Копенгагені, є неймовірна кількість пам'яток на будь-який смак і колір, починаючи від замка Замок Розенборг, зимової резиденції Амалиенборг, а в околицях - замки Бернсторф і Фреденсборг. Так що в Копенгагені можна сміливо провести від кількох днів до тижня - одними вихідними точно не відбудетеся, якщо дійсно хочете познайомитися з Копенгагеном! У місті також є велика кількість музеїв: від помпезних замкових, до музею еротики.

З Німеччини в Копенгаген найзручніше їхати з Гамбурга, а з інших міст, якщо немає прямого рейсу, дістатися можна, якщо робити в цьому німецькому місті пересадку.

Міжнародні рейси автобусів в Копенгаген:

  • автобус Берлін - Копенгаген, ціна квитка - від 26,99 євро;
  • автобус Стокгольм - Копенгаген, ціна квитка - від 23 євро;
  • автобус Мальме - Копенгаген, ціна квитка - від 5,25 євро;
  • автобус Любек - Копенгаген, ціна квитка - від 20,90 євро;
  • автобус Варшава - Копенгаген - від 90 євро (з пересадкою в Берліні - дешевше);
  • автобус Прага - Копенгаген - від 59 євро.
  • автобус Гамбург - Копенгаген, ціна квитка - від 19,95 євро.

З транспортної точки зору Копенгаген цікавий своєю зв'язком з Швецією. Квиток на автобус в Мальмо коштує всього п'ять євро.

З цікавих локацій можна назвати Христианію (Вільний / Вільне місто Хрістіанія) - кілька кварталів всередині Копенгагена - неофіційна держава всередині країни з населенням близько 1000 чоловік. Тут люди живуть за своїми законами, відмінними від загальноприйнятих в Данії. Утворилася Христанія в результаті само заселення  хіппі в старі казарми.

Транспорт Копенгагена також досить різноманітний. У місті діє метрополітен і це крім звичайних трамваїв і автобусів. Також варто відзначити, що тут є цілих два аеропорти міжнародного значення: Каструп і Роскілле.

Автобуси в Данію

На сайті ви також можете купити квитки на автобуси в Данію, з іншим містом в якості пункту призначення. Купити і забронювати такі квитки досить легко. Найкраще при пошуку квитків орієнтуватися на пункт призначення – Копенгаген, з якого на автобусі можна доїхати до інших датських населених пунктів, таких як Орхус і Ольбург.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!