Як бронювати готель чи хостел через booking.com

Booking.com

Booking.com - найбільший ресурс для бронювання готелів, готелів, хостелів, апартаментів, вілл і іншого житла у самостійних подорожах. Але вибір такий великий і нюансів так багато, що дуже легко зробити помилку. Тому зверніть увагу на наступні моменти:

 • Бронюйте готель або хостел тільки після того, як авіаквитки вже куплені. Повірте, ви знайдете житло на потрібні вам дати, особливо якщо їдете в популярне туристичне місце або європейську столицю. Якщо не готель, то хостел, якщо не хостел, то квартиру. Але ви повинні бити впевнені, що будете на місці саме в ці конкретні дати.
 • Вибирайте кількість осіб при пошуку, якщо їдете групою і хочете жити всі разом. За замовчуванням в системі відмічено: 1 номер і 2 людини, але це може бути не ваш випадок.
 • Робіть сортування по ціні. Якщо вартість житла для вас важлива, то обов'язково відсортуйте готелі за вартістю.
 • Рейтинг готелю і хостелу - це важливо. При можливості, бронюйте ті, що за оцінками вище 7.
 • Дивіться фотографії спальних кімнат і пам'ятайте, що в більшості готелів і хостелів є різні за ціною номери.
 • Звертайте увагу на тип номера. "Загальний номер/кімната" означає хостел. Якщо ви хочете саме готель і не можете терпіти хостели - зробіть додатковий фільтр.
 • Місце розташування готелю. Він повиннен бути в центрі міста. Якщо ви не на машині - не бронюйте готелі за містом. Також дуже важливо знати, коли ви приходите - якщо вночі, то бажано, щоб готель був в пішій доступності від місця, куди вас привезе аеропортний трансфер.
 • Умови бронювання: чи стягується вся вартість відразу, або ви повинні заплатити аванс, або бронювання безкоштовне - НАЙВАЖЛИВІШЕ. Навіть якщо бронювання безкоштовне, то готель може запросити блокування суми на вашій картці і гроші стануть вам недоступні. Вихід - бронюйте готелі на банківську карту, де немає грошей або мінімальні суми.
 • Важливо звернути увагу: які ліжка, де ванна кімната, чи включений сніданок, чи цілодобова рецепція, чи немає спеціального режиму для вхідних дверей і ванних кімнат.

Швидко дізнатися всі важливі умови бронювання - навести курсор миші на знак питання в синенькому кружечку. Тут як правило вказуються всі "підводні" камені броні.

Тільки після з'ясування ВСЬОГО вищевказаного можна сміливо бронювати готель на booking.com.

Раджу вам реєструватися на сайті для зручного управління своїми замовленнями. Через особистий аккаунт ви зможете змінювати свої замовлення і скасувати їх - якщо дозволяють умови, а також зможете брати участь в програмі лояльності, яка може допомогти дешевше забронювати готелі середнього цінового сегмента (в недорогих містах, на кшталт Кракова або Будапешта, це вигідно).

Інші ресурси для бронювання житла

Слід сказати, що є й інші ресурси з бронювання житла, на які варто звернути увагу додатково (крім букінга), якщо вас цікавить якийсь окремий вид розміщення. На цих ресурсах може бути дуже різний житло, але найбільше саме того типу, на якому ресурс спеціалізувався спочатку.

 • хостели - hostelworld.com
 • квартири та апартаменти - airbnb.ru
 • квартири в Україні - dobovo.com
 • готелі в Україні - nezabarom.ua
 • готелі та хостели в Азії - agoda.com

На booking.com є всі типи житла, але потроху. Припустимо на hostelworld.com набагато більше хостелів, ніж на букінг, а на nezabarom.ua набагато більше саме українських готелів, які далеко не завжди є на букінгу.

Також альтернативою букінгу може бути hotellook від aviasales.

Інші цікаві статті для самостійних мандрівників-початківців.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!