Автобус до Франції

Франція розташована в Західній частині Європи, але не дивлячись на це, автобуси в цю чудову країну є з багатьох інших держав - як сусідніх, так і віддалених. На сайті ви можете знайти квитки на автобуси до Франції з:

  • України,
  • Польщі,
  • Чехії,
  • Німеччині,
  • Швейцарії,
  • Бельгії,
  • Італії,
  • Іспанії,
  • Великобританії,
  • і багатьох інших країн!

Може спочатку здатися, що продаються в основному квитки на автобуси в Париж і тільки, але це далеко не так! Хоча столиця Франції, що не будемо приховувати, найпопулярніший напрямок рейсів, міста Франції, в які можна купити квиток на автобус на сайті: Париж, Авіньйон, Аннемас, Ансі, Байонна, Безансон, Безьє, Бордо, Гренобль, Діжон, Каркассон, Ле-Канні, Ліон (Леон), Ліль, Марсель, Мец, Монпельє, Мюлуз, Нарбонна, Ним, Ніцца, Перпіньян, По, Пуге-сюр-Аржан, Страсбург, Тарб, Тулон, Тулуза, Шалон сюр Сон, Шамбері, Екс-ан-Прованс.

Купляйте квитки Мендіг-Ліон.

Дістатися до Франції з Італії

Дістатися до Франції з Італії можна через Мілан, Турин і Геную на рейсах до Ніцци, Тулузи через Монпельє, Ажен і Безьє. Також є автобуси в Ліон. Ціна квитка на автобус Мілан - Париж - від 30 євро. В дорозі майже 14 годин.

Доїхати до Франції з Іспанії

Доїхати до Франції з Іспанії можна на автобусі по узбережжю Атлантичного океану з іспанського містечка Сан-Себастьян в французьке місто Тулуза через населені пункти Байонна, По і Табр. Поїздка обійдеться близько 10-15 євро. Важливо зауважити, що як раз між Францією та Іспанією сховалася карликова країна Андорра. В її єдине місто Андорра-ла-Велья можна доїхати з Барселони, а також на місцевих автобусах з Тулузи. Прямий автобус Барселона - Париж обійдеться від 47 євро. Також є можливість пересадки в Ліоні, Тулузі, Монпельє.

В той же французький Бордо є рейс з іспанського міста Більбао. Ціна квитка - близько 60 євро. Також з Більбао можна доїхати в: Нарбонна, Перпіньян, Монпельє.

Автобуси в Париж

Міжнародні автобуси в Париж дуже недорого купувати з сусідніх Бельгії, Німеччини і навіть Великобританії. Такі квитки в Париж коштуватимуть близько 20 євро. Альтернативою автобусам по Західній Європі можуть стати швидкісні поїзди, квитки на які можуть коштувати дуже недорого.

З України в Париж краще їхати з пересадкою. З Парижа в свою чергу легко доїхати в будь-яку частину Франції. Популярні рейси и України: Київ-Париж, Львів-Париж. Також часто їдуть з пересадкою у Польщі: Люблін-Париж та інші.

Авіаквитки у Францію також можуть стати альтернативою автобусам, тим паче, що в Париж є досить багато рейсів з Польщі, Румунії чи Литви. Знайти та замовити квитки на літаки так само легко, як і квитки до Франції. Наприклад, долетіти з Києва до Парижа через Афіни можна за 60 євро, що, погодьтеся, чудове рішення.

Автобуси на Південь Франції: Ніцца, Канни, Марсель

Пасажири можуть потрапити автобусом також і на Південь Франції. Так, з України подорож потягом  в Марсель, Канни, Ніццу займе чимало часу, але якщо автобуси - єдиний доступний за вартістю і зручності варіант, то варто їм скористатися, тим паче, що є прямі рейси до Києва та Львова з Канн і Ніцци.

Доїхати в Безансон автобусом

Часто виникає ситуація, коли в невелике французьке містечко доїхати досить проблематично. Це через те, що у Франції дуже централізована система транспортного сполучення і дуже часто доводиться робити "гак", щоб потрапити, куди пасажиру потрібно. Наприклад, подорож в Безансон автобусом - яскрава ілюстрація. З Парижа добиратися три з половиною години і 35 євро. Прямих міжнародних рейсів не так вже й багато - зі Швейцарії, досить дорогі і часовитратні з Німеччини. Альтернативою може стати Ліон, як транспортний вузол. Їхати як від Парижа - три з половиною години, але вже за 20 євро. Інше питання що в Ліон набагато менше авіарейсів, ніж в Париж.

На автобусі в Мец

З пересадкою в Польщі або Німеччині також можна доїхати на автобусі в Мец. Це може коштувати дуже недорого. Перевірте вартість квитка на автобус в Мец на конкретну дату. Враховуйте, що місто знаходиться недалеко від Страсбурга і Реймса. Цікаво, що можна придбати білет Лодзь - Мец.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!