Автобус Київ - Париж

З Києва до Парижа на даний момент прямого автобусного рейсу немає, хоча такі в продажу періодично з'являються, але ціни на них досить високі. Краще рішення в цьому плані - їхати в Париж через Польщу. Причому з Польщі автобус до Парижа можна купити з більшості міст - поляки дуже люблять автобусний транспорт.

Наприклад, можна зробити пересадку в Любліні:

  • автобус з Києва до Любліна, вартість квитка - від 357 грн.
  • рейс Люблін - Париж, ціна - від 48 євро.

Проте при покупці пам'ятайте, що автобуси на кордоні дуже часто затримують на КПП, так що плануйте виїзд на наступному рейсі через достатню кількість годин після прибуття першого рейсу. А краще взагалі день побути в Любліні, щоб напевно не спізнитися.

Також з пересадкою в Париж можна доїхати з:

  1. Варшави: ціна автобусного квитка така ж, як з Любліна.
  2. Праги: квиток на автобус Прага - Париж коштує 37 євро і займає 14 годин.
  3. Кельна: можна доїхати на автобусі з Києва в Кельн, а потім на поїзді з Кельна дістатися до Парижа.

Пропозиції від перевізників, як автобусних, так і авіа змінюються щодня:

  • змінюються тарифи;
  • додаються або скасовуються рейси;
  • підключаються нові перевізники.

Через такі часті зміни радимо вам перевіряти наявність і вартість квитків на автобуси кожен раз. Дуже велика ймовірність, що ви не застанете рейс або вартість, зазначену на сайті. Проте ми її позначаємо, щоб пасажири могли зрозуміти - купують вони дорогий або дуже дешевий квиток. Вдалих подорожей по Європі і не тільки!

Авіаквиток в Париж

Авіаквиток в Париж - хороша альтернатива автобусним рейсам, хоча прямі авіаперельоти коштують по 100-200 євро. Прямих лоукостів на момент написання статті немає, зате можна летіти з пересадкою в тій же Варшаві, звідки можна знайти авіаквитки від 20 євро (без багажу) та інших польських міст. До Польщі можна доїхати автобусом або долетіти літаком. Більше про авіаквитки в Париж ви дізнаєтеся на відповідній сторінці. З огляду на відстань між Україною та Францією - це часто краще рішення. Середній варіант - долетіти з лоукостом в Ейндховен, і потім доїхати автобусом до Парижа за 6:30 годин і 44 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!