Автобус у Париж

Париж - головний транспортний вузол країни. Незважаючи на те, що французи надають перевагу в якості транспортного сполучення швидкісним потягам, а також літаки, автобусів в Париж досить багато як із сусідніх країн, так і в цілому - з багатьох міст Європи.

Автобуси до Франції звичайно ж більш недорогі з сусідніх країн: тієї ж Німеччини, Бельгії або Нідерландів, але тим не менш, автобусів з Польщі та Чехії до Франції досить багато.

Автобуси з великих міст Європи в Париж

Одним з найбільш екзотичних, але таких уже звичних для європейців автобусів в Париж  - це рейс з Лондона. Визначність автобуса в Лондон і з нього в Париж в тому, що частину шляху автобус долає на ж / д платформі по тунелю під Ла-Маншем (або як його ще називають - Англійським Каналом). Займає такау подорож 7-9 годин, в залежності від рейсу, і квиток коштує від 26 євро, що непогано, враховуючи відстань.

Потрапити в Париж з Францфурта-на-Майні можна, як з пересадкою, так і безпосередньо за 30 євро. Хоча варто відзначити, що це мінімальна ціна квитка на даний автобус з Німеччини. До речі автобус робить зупинку в Діснейленді біля Парижа, так що можна заодно і розважитися у всесвітньо відомому парку! Прямі автобуси є з Карлсруе і Ганновера.

 1. Поїздка на автобусі з Кельна до Парижа коштує від 19 євро і триватиме близько шести з половиною годин.
 2. Доїхати до Парижа з Брюсселя можна всього за 13 євро на автобусі. Перевізник - "Megabus" Midland Red (South) Ltd. Погодьтеся, що таку ціну не може запропонувати навіть акційний квиток на поїзд!
 3. Автобус Ейндховен – Париж, прямий рейс, коштує 19 євро, і подорож займе близько 6-ти годин. З Антверпена в столицю Франції є рейс від 15 євро.
 4. З Амстердама до Парижа можна доїхати на автобусі за 19,95 євро! Це мінімальна ціна за 7:40 годин в дорозі. Проте такі квитки купити можна прямо на сайті.
 5. З невеликої держави Люксембург можна доїхати на автобусі з пересадкою в тому ж Страсбурзі, Меці або Ліоні - як кому зручніше. Власне, через Мец проїжджають більшість рейсів через німецько-французький кордон. Квиток з Меца в Париж коштує від 13 євро.

Квиток на автобус Вільнюс - Париж коштує 127 євро, а проїзд на автобусі Рига - Париж - 153 євро. У цьому випадку має сенс зробити пересадку в Варшаві, як і для більшості рейсів з Східної Європи.

Ціни квитків на автобуси в Париж з великих міст Європи у вигляді зручного для сприйняття списку:

З сусідніх країн:

 • автобус Амстердам - ​​Париж - від 20 євро;
 • автобус Лондон - Париж - від 26 євро;
 • автобус Мадрид - Париж - від 100 євро.

З Німеччини:

 • автобус Берлін - Париж - від 40 євро;
 • автобус Кельн - Париж - від 19 євро;
 • автобус Мюнхен - Париж - від 34 євро;
 • автобус Мюнстер - Париж - від 30 євро;
 • автобус Хайдельберг (Гейдельберг) - Париж - від 26 євро.

З Італії:

 • автобус Рим - Париж - від 57 євро (з пересадкою в Генуї);
 • автобус Мілан - Париж - від 30 євро;
 • З деяких міст Східної Європи:
 • автобус Рига - Париж - від 153 євро;
 • автобус Брест - Париж - від євро.

Автобуси з України в Париж

Автобуси в Париж з України досить дорогі, хоча на це впливає багато чинників, у тому числі і підключення якісних перевізників:

 • автобус Київ - Париж, ціна квитка - від 4894 грн. і 37 годин в дорозі;
 • автобус Луцьк - Париж, ціна квитка - від 4894 грн. (Той же рейс Еколайнс, що і з Києва).

За такою ж ціною можна замовити квитки з Рівного та Житомира. Як бачите, ціни однакові і високі, тому навіть немає сенсу шукати квиток на автобус Київ - Луцьк! Виграти на вартості від пересадки в цьому випадку не вийде.

Зі Львова до Парижа прямого автобуса на даний момент немає, зате в Париж можна доїхати з Польщі. Щоб доїхати до Парижа з Одеси, Львова, Харкова чи Вінниці слід спочатку замовити квитки на автобуси в Польщу, а вже звідти їхати в Париж.

Альтернатива - пробувати побудувати автобусний маршрут з пересадкою в тій же Польщі. Для прикладу візьмемо рейси з Любліна:

 • автобус Київ - Париж: рейси Київ - Люблін і Люблін - Париж коштують від 60 євро;
 • автобус Львів - Париж: ціна квитків через Люблін - від 55 євро.

Автобуси з Польщі в Париж

У Париж йде дуже багато автобусів з польських міст, в тому числі таких як: Пшемисль, Жешув, Варшава, Ярослав, Лежайськ, Томашув-Любельський, Санок і Краків. Кращі рейси для поїздки в Париж з Польщі:

 • автобус Варшава - Париж - від 46 євро;
 • автобус Краків - Париж - від 46 євро;
 • автобус Люблін - Париж - від 46 євро;
 • автобус Пшемисль - Париж - від 46 євро;
 • автобус Вроцлав - Париж - від 46 євро;
 • автобус Хелм - Париж - від 46 євро.

У підсумку виходить, що НАЙДЕШЕВШИЙ СПОСІБ доїхати до Парижа - на автобусі: З Києва: автобус Київ - Люблін - від 357 грн. + Автобус Люблін - Париж - від 46 євро. Зі Львова: автобус Львів - Перемишль - від 250 грн і автобус Перемишль - Париж - від 46 євро. Або ж можна вибрати класичний варіант з пересадкою в Польщі: автобуси Київ - Варшава або Львів - Варшава і Варшава - Париж. Вигода проїзду на автобусі до Варшави і Кракова і в тому, що з цих міст можна долетіти до Парижа з бюджетною авіакомпанією. Хороший приклад: авіаквиток Варшава - Париж, вартість якого на лоукост без багажу - від 20 євро.

На сайті легко купити або забронювати квиток на автобус Люблін - Париж.

Автобуси в Париж з Росії

З Росії часто цікавляться рейсами в Париж з Санкт-Петербурга, Москви і Калінінграда, і в більшості випадків пасажирам доведеться зробити пересадку в Варшаві. З Москви також можна доїхати на автобусі в Кельн, а звідти пересісти на автобус до Парижа. Ціна квитка на автобус Москва - Кельн 8500 руб.

Внутрішні автобуси в Париж

Також слід поговорити про внутрішні автобуси в Париж з деяких французьких міст, наприклад:

 1. Ніцца - Париж - від 30 євро;
 2. Нант - Париж - від 25 євро з пересадкою в Rouen / Руан;
 3. Ліон - Париж - від 15 євро;
 4. Страсбург - Париж - від 15,75 євро;
 5. Руан - Париж - від 7,25 євро;
 6. Марсель - Париж - від 25 євро з пересадкою і 30 - безпосередньо.

Замовити та забронювати квитки на ці рейси можна на сайті в пошуковій системі. Підійматесь вище  по сторінці і починайте пошук відповідного рейсу! Якщо ви цікавитеся вартістю трансферу з аеропорту Париж - Бове, то вона становить 13 євро. Можна замовляти онлайн (посилання можна знайти на сайті аеропорту) або в касі.

Міста Франції, в які можна купити квиток на автобус на сайті: Париж, Ліон, Тулуза, Страсбург, Ніцца, Ліль, Марсель, Бордо, Авіньйон, Аннемас, Ансі, Байонна, Безансон, Безьє, Гренобль, Діжон, Каркассон, Ле-Канні , Мец, Монпельє, Мюлуз, Нарбонна, Ним, Перпіньян, По, Пуге-сюр-Аржан, Тарб, Тулон, Шалон сюр Сон, Шамбері, Екс-ан-Прованс, Канни.

Авіаквитки в Париж

Але варто визнати, що альтернатива далекомагістральним автобусам до Франції з України, Білорусі, Росії - це авіаквитки в Париж. Вони допоможуть заощадити час, а часто і кошти, що для багатьох одне і теж. З Польщі є не тільки автобуси, а й авіаквитки до Франції. Дуже часто квитки на літаки-лоукост стоять навіть дешевше, ніж автобусні. Так що так, якщо мова не йде про Західну Німеччину, Бельгію, Великобританію і Люксембург, а також в деяких випадках Швейцарію, то не зайвим буде поцікавитися, скільки коштують квитки в Париж. З огляду на відстань перельоту до столиці Франції такий варіант може виявитися більш вигідним у всіх сенсах!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!