Автобус Львів - Париж

Зі Львова до Парижа прямого рейсу на момент написання статті не виявлено, зате їх багато з сусідньої Польщі. Зі Львова можна доїхати за 7 євро до Любліна, звідки купити квиток на автобус Люблін - Париж за 48 євро. Так що так, автобус Львів - Париж з пересадкою можливий. Тобто чиста вартість квитків може вийти 55 євро або близько того. Але пам'ятайте, що на кордоні автобуси часто затримують, тому купуйте квитки з великим часовим проміжком між ними. Краще переночувати в Любліні, ніж спізнитися на автобус до Парижа.

Також ви можете доїхати до Парижа з пересадкою в Празі, Кельні, Брюсселі, якщо виявите відповідні рейси онлайн.

Автобус плюс авіаквиток в Париж

Також можна доїхати до Варшави або Кракова, звідки є прямі авіаквитки в Париж, і навіть не дивлячись на дороговизну, не забувайте, що є авіакомпанії-лоукост, які дозволяють долетіти до Парижа за 20 євро (без багажу). За багажне місце потрібно буде заплатити додатково 20-25 євро, але це все одно дешевше і набагато швидше, ніж автобус. А ось до Кракова і Варшави зі Львова можна доїхати наземним транспортом:

  • автобус Львів - Краків;
  • автобус Львів - Варшава.

Також є авіаквитки в Париж з Вроцлава, що зручно, оскільки літаки зі Львова також літають до Вроцлава, що дозволяє побудувати авіаподорож Львів - Париж, нехай і з пересадкою. Купуйте ці та інші квитки на автобуси до Франції і звіряйте їх з вартістю авіаквитків!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!