Автобус у Ніццу

Ніцца - це прибережне середземноморське місто на Півдні Франції, недалеко від Канн і карликової держави Монако (Монте - Карло). Прямі автобуси до Ніцци є, як з багатьох міст Франції, так і з Італії та Іспанії. Слід сказати, що це один з основних курортів Лазурового Берега. Аеропорт так і називається в перекладі: «Ніцца Лазуровий Берег». Не останньочергово важливу роль зіграв візит до Ніцци імператриці Росії, що зробив місто популярним курортом серед російської аристократії.

Доїхати до Ніцци з України можна на автобусі з пересадкою в Польщі. З Києва, Львова та Одеси можна доїхати до Варшави або Кракова, де пересісти на автобус, що прямує на Південь Франції, або навіть зробити посадку в прикордонному місті, такому як Ярослав або Пшемисль.

Дістатися до Ніцци з Росії без пересадок.

Існує прямий авіарейс Москва - аеропорт Кот дАзур і Ніцца. Також є прямий поїзд Москва - Ніцца (№017Б). Відправляється з Білоруського вокзалу раз на тиждень по четвергах. Маршрут досить цікавий: Москва (Білоруський вокзал) - Вязьма-Смоленськ-Орша-Центр. -Мінськ-пас.-Барановичі-Центральні-Брест-Центр -Тересполь-Варшава Всходня-Варшава-Варшава заходная-Катовіце-Ґміна Зебжидовіце-Богумін-Бржецлав Відень головна-Лінц- головний-Целль-ам-Зе-Інсбрук-Бреннеро-Больцано -Верона Нуова-Сеграте-Мілан Рогередо-Генуя Принцип-Сан-Ремо-Бордігера-Вентімілья-Ментон-Монте-Карло- Ніцца. В дорозі майже дві доби, зате ви приїдете прямо на вокзал в Ніцці.

Аеропорт Ніцци - один з дуже жвавих авіавузлів у Франції, і для багатьох локацій найзручніше добиратися до Ніцци повітрям.

В Ніццу зручно добиратися з Італії та Швейцарії. З Італії мова, в першу чергу, про Геную, Мілан і Турін, а з Швейцарії - з Лозанни.

На сайті можна купити квитки на автобуси з Італії в Ніццу:

  • автобус Мілан - Ніцца - від 17 євро (з пересадкою в Генуї - від 14,7 євро);
  • автобус Генуя - Ніцца - від 9,45 євро. Цей же автобус проходить через Сан Ремо (Італія).

Квиток на автобус з Барселони до Ніцци можна купити від 30 євро, незважаючи на те, що дорога займе близько 10 годин. Це за європейськими мірками - недорогий квиток на автобус.

Монако розташоване між італійським містечком Сам-Ремо і Ніццою, але з усіх боків оточене територією Франції. Власного аеропорту У Монако немає, зате є посадкова станція вертольотів. Якщо ви хочете злітати в Монако, то вибирайте в якості аеропорту Ніцци, Мілан або Геную.

Крім цього квиток можна замовити з інших європейських міст. З Праги чи Відня. Іноді ціни бувають високими, а іноді досить дешевими. Хоча в Ніццу часто можна знайти недорогі авіаквитки з того ж Риму, наприклад. Втім, з Риму до Ніцци легко доїхати і наземним  транспортом, наприклад, з пересадкою в Генуї. Такий квиток обійдеться десь в 25 євро, що непогано, враховуючи відстань.

Автобуси в Ніццу з Польщі

Автобуси в Ніццу з Польщі їздять за двома основними маршрутами, як і багато інших рейси через Польщу - по Півночі країни, через Варшаву і Познань або по Півдню через Краків і Катовіце.

  • автобус Варшава - Ніцца - від 64 євро;
  • автобус Краків - Ніцца - від 54 євро;
  • автобус Ярослав - Ніцца - від 57 євро;
  • автобус Пшемисль - Ніцца - від 57 євро.

Ви ж можете вибрати, які квитки Вам купувати вигідніше, при тому, що ціни відрізняються мало. Для багатьох буде вигідною поїздка такого вигляду: автобус Київ - Краків, Львів - Краків або Одеса - Краків зістикувати з рейсом Краків - Ніцца, що є найдешевшим з перерахованих.

Маршрути автобусів у Ніццу

Маршрути автобусів у Ніццу є різні, і все залежить від того, звідки ви збираєтеся їхати в Ніццу.

Маршрут автобуса Пшемисль (Польща) - Канни автоперевізник Синдбад через Ніццу: PRZEMYŚL - JAROSŁAW - PRZEWORSK - RZESZÓW - ROPCZYCE - DĘBICA - TARNÓW - BRZESKO - BOCHNIA - GLIWICE - BRNO - WIEN - CELJE - LJUBLJANA - VENEZIA - MESTRE - VICENZA - VERONA - BRESCIA - BERGAMO - MILANO - ALESSANDRIA - GENOVA - SAVONA - ARMA DI TAGGIA - SAN REMO - MONACO - NICE- CANNES.

Маршрут Варшава - Канни від компанії SINDBAD-INTERBUS через Ніццу: WARSZAWA - ŁÓDŹ - KOŁO - KONIN - POZNAŃ - ŚWIEBODZIN - BOLZANO - TRENTO - VERONA - BRESCIA - BERGAMO - MILANO - ALESSANDRIA - GENOVA - SAVONA - ARMA DI TAGGIA - SAN REMO - MONACO - NICE- CANNES.

Автобуси в Ніццу всередині Франції

Всередині Франції транспортне сполучення з Ніццою не менше жваве. З Парижа в Ніццу можна доїхати за 30 євро. Важливо також знати, що автобус до Парижа їде близько 12 годин з Ніцци, так що плануйте свою подорож ретельно. Квитки в Ніццу з Монако питайте на місці. Їх вартість невисока.

З Марселя в Ніццу можна доїхати за 9-12 євро в залежності від рейсу. Автобус Тулон - Ніцца обійдеться в 9,98 євро. Автобус в Безьє з Ніцци обійдеться в 42 євро, але ви можете спробувати пошукати більш дешеві квитки - велика ймовірність знайти перевізника, який робить акцію на квитки, особливо, якщо ви збираєтеся їхати в сезон, але купуєте квитки за 2 місяці.

Пам'ятайте, що квитки на внутрішній транспорт можна замовити як на сайт, так  і по прибуттю до Франції. Якщо ви вирішите користуватися послугами французької залізниці, то слід враховувати, що квитки варто купувати заздалегідь, оскільки так вони коштують набагато дешевше, ніж покупка на завтра або день в день.

Купляйте квитки в Париж.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!