Автобус у Безансон

Безансон - місто на сході Франції, недалеко від кордону зі Швейцарією і Німеччиною. Але незважаючи на це, місто знаходиться у відносній віддаленості від великих аеропортів і транспортних шляхів, тому дістатися сюди непросто, особливо з України. Часто найдешевший варіант - купити авіаквиток до Франції з України або Польщі, а потім сісти на поїзд або автобус в Безансон з Парижа або Страсбурга.

Прямого автобуса з Києва в Безансон немає. Найближчі маршрути, це Київ - Берн (Швейцарія), але квитки на цей автобус далеко не дешеві. Близько 150 євро. Приблизно стільки ж обійдеться прямий автобус до Парижа, звідки також можна доїхати в Безансон. Доцільність таких пересадок навіть за вартістю сумнівна. Хіба що авіаквитки занадто дорогі або варіант з перельотом зовсім не входить у ваші плани.

Зі швейцарського міста Базель в Безансон можна доїхати за 4 години і близько 20 євро. З німецького міста Карлсруе в Безансон можна доїхати за 41 євро.

Якщо вам потрібно потрапити в Безансон з України - вже краще їхати з пересадкою в Польщі. З Києва до Варшави можна доїхати в середньому за 20-25 євро на автобусі, а скоро відкриють прямий авіарейс на лоукост, але не в Безансон, а в Париж. Це не буде дешевше, але набагато швидше - однозначно. Квиток на автобус Варшава - Безансон коштує від 75 євро.

Ціна квитка на автобуси всередині Франції:

  • Париж - Безансон - від 34,5 євро і три з половиною години в дорозі.
  • Страсбург - Безансон - від 9,45 і в дорозі 4 години.
  • Ліон - Безансон - від 19,95 і в дорозі три з половиною години.

Крім того, біля Безансона є два маленьких аеропорта.

Головна визначна пам'ятка міста - Безансонска фортеця, яку тут називають The Citadelle (Цитадель), що височіє над містом. в місті також є рештки Римської Імперії, в тому числі акведук, амфітеатр, Чорні ворота і рештки моста. Також відвідайте музей часу, аквапарк і "мишаріум". З архітектурно-значущих пам'яток Безансона можна назвати Маєток кардинала Гранвела і Собор Сен-Жан. Також тут є свій Бальнеологічний курорт.

Інші автобуси до Франції: Париж, Ніцца, Ліон.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!