Автобус у Канни

Канни - це місто на південному березі Франції між містами Ніцца і Сан-Тропе, куди можна доїхати на автобусі, в тому числі і на прямому рейсі з України, Польщі та інших країн. Відносно недалеко знаходиться кордон з Італією і Швейцарією.

Деякі автобусні рейси в Канни всередині Європи, в основному з Польщі:

  • рейс Варшава - Канни - від 59 євро;
  • маршрут Краків - Канни - від 57 євро.

Забронювати ці рейси можна онлайн на сайті, як і автобуси з України (Києва і Львова).

Лазурний берег і Прованс - це все про Канни, втім як і яхти, море і кінофестиваль.

На сайті можна знайти й інші автобусні маршрути до Франції: в Париж, Марсель, Ніццу, Мец, Ліон та інші. Причому не тільки з Варшави і Кракова, а й з інших європейських міст.

Автобуси в Канни з України

На сайті ви можете замовити квиток на автобус до Канн з різних українських міст. Хоча наземний шлях до Канн не близький і займає більше доби, а в деяких випадках більше двох, проте рейси користуються популярністю.

Ціни квитків на автобус до Канн з України:

  • автобус Київ - Канни - від 3200 грн;
  • автобус Львів - Канни (понеділок, середа і субота) - від 2700 грн.

Автобус зі Львова до Канн

Зі Львова в Канни автобус відправляється з автовокзалу на площі Дворцова, 1, прямо поруч з ж / д вокзалом. Від'їжджає автобус в 00:20 ранку. Прибуває в Канни за адресою Boulevard Jean Hibert, parking Quai Max Laubeuf. У шляху рейс дуже довго - 43 години, на жаль, але міста знаходяться дуже далеко один від одного. Вартість проїзду Львів - Канни - від 2400 грн. Що цікаво - зворотний автобусний квиток відчутно дорожчий - 3150 грн.

Здешевити поїздку до Канн можна за рахунок авіаперельотів. Великі аеропорти поблизу - Марсель і Ніцца. Наприклад, в Марсель з Каркова літає ryanair. Ціна такого авіаперельоту може бути дуже низькою - від 13 євро (правда це лоукост, тому вартість без багажу), проте це набагато дешевше, ніж автобус.

І тоді вам потрібно буде купити квитки:

  • Квиток на автобус Львів - Краків - близько 12 євро.
  • Квиток на літак Краків - Марсель - від 13 євро.

Рейс Марсель - Канни. Є ж/д квитки - дивіться на сайті французької залізниці. В дорозі трохи більше двох годин, а квиток коштує близько 20-30 євро. Другий варіант - автобус flixbus - ціна від 9 євро.

Так що наземному транспорту при бажанні можна знайти гідну альтернативу.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!