Автобус Люблін - Париж

Відомо, що з Польщі можна легко доїхати автобусом до країн західної Європи і Франція - не виняток. Ціна квитка на міжнародний автобус Люблін - Париж - від 48 євро. Рейс може робити зупинки також в Реймсі і Метце, куди пасажир легко купить автобусний квиток на сайті.

Недорогий рейс Люблін - Париж дозволить пасажирам з України та Білорусі дешево доїхати на автобусі в Париж. Для цього їм просто потрібно спочатку купити квиток на автобус в Люблін, а вже потім пересісти на автобус до Парижа.

Наприклад, пасажири, що їдуть з Києва до Парижа можуть купити таку комбінацію квитків:

  • автобус Київ - Люблін, ціна квитка - від 357 грн.
  • рейс Люблін - Париж.

Це дуже вигідно, оскільки ціна прямого рейсу в з Києва, якщо і є в продажу, то квиток коштує в три рази дорожче.

Зі Львова квиток до Парижа через Люблін буде коштувати ще дешевше, оскільки квиток на автобус Львів - Люблін коштує від 7 євро.

Авіаквиток в Париж

Авіаквиток в Париж - альтернатива автобусу до Франції. Також з Любліна автобусом можна доїхати до Варшави, звідки є прямі авіарейси в Париж. Інша справа, що не всі вони включають у вартість багаж і не прилітають в головний паризький аеропорт Шарль-де-Голль або хоча б Орлі. Швидше за все,  дешеві авіаквитки в столицю Франції пропонують авіапереліт в аеропорти Париж Бове, звідки автобус в місто коштує 16-17 євро або Париж Ватри, з якого в Париж доведеться їхати з пересадкою спочатку на автобусі, а потім і на поїзді, що нівелює всю низьку вартість перельоту.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!