Автобус у Ліон

Автобус Мендіг - Ліон - яскравий представник транспортного сполучення між Німеччиною і Францією, адже багато пасажирів подорожують не між Парижем і Берліном, а між більш дрібними містами. Ціна квитка на автобус з Мендіга в Ліон - 34 євро, але залежить від наявності рейсів, а вони є не завжди. Основний перевізник в Ліон і у французькому напрямку – flixbus,  і їх квитки часто є в продажу на сайті. Якщо їх немає - відвідайте сайт перевізника. Іноді вони з'являються у продажу, і тоді квиток можна купити дуже навіть недорого, враховуючи відстань. В інших випадках потрібно планувати пересадки.

  1. Алгоритм дій при плануванні поїздки Мендіг - Ліон:
  2. Перевіряєте наявність прямих автобусів Мендіг - Ліон;
  3. Шукайте рейси з пересадками у напрямку з Мендіга в Ліон або навпаки з Ліона в Мендіг.

Медінг - невелике місто на північному заході від Майнца, тобто відносно недалеко від кордону з Францією. Також ви можете спланувати поїздку через Цюріх і в цілому через Швейцарію, але це, швидше за все, вийде дорожче.

На сайті ви зможете купити квитки з Німеччини до Франції з пересадками, якщо є така необхідність. Тим паче, що у нас можлива бронь квитків терміном близько доби і можливістю знайти рейс через смартфон або планшет, а оплатити - банківською картою Visa і Master Card.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!