Автобус в Швейцарію

Швейцарія - невелика країна в Альпах, що має кордон з Німеччиною, Францією, Італією, Австрією і Ліхтенштейном. Центральне географічне положення, а також близькість більшості міст до кордонів роблять Швейцарію відмінним транспортним вузлом. Крім того в Швейцарії розвинене повітряне транспортне сполучення.

Автобуси до Швейцарії на сайті представлені рейсами в міста: Цюріх, Женева, Берн, Базель, Сант-Галлен, Лугано, Лозанна, Люцерн, Беллінцона, Фрібур, Вінтертур. Найдешевший квиток на автобус потрібно шукати, але це легше зробити на сайті, де представлені кілька перевізників, що народжує конкуренцію, а значить і максимальне зниження ціни.

Всередині невеликої, але гірської Швейцарії можна пересуватися на поїздах і автобусах. Також є авіаперельоти, хоча, з огляду на розмір країни, в них немає гострої необхідності. А ось міжнародні авіаквитки до Швейцарії пошукати варто.

Автобуси до Цюріха

Автобуси до Цюріха з України є прямі. Еколайнс пропонує рейс Київ - Берн, а точніше Київ - Варшава - Берн, на який квиток Київ - Цюріх коштує 4771 грн. Маршрут автобуса: Київ - Житомир - Рівне- Луцьк, - Ковель - Варшава - Байройт - Нюрнберг - Мюнхен - Аугсбург - Ульм - Санкт-Галлен - Вінтертур - Цюріх - Берн. Слід також зазначити, що з інших українських міст на маршруті також можна купити квиток на автобус до Цюріха. Вартість квитків в Санкт-Галлен, Вінтертур і Берн така ж, як і в Цюріх.

Зі Львова можна значно заощадити, зробивши пересадку в Польщі. Квиток Львів - Цюріх в цьому випадку обійдеться від 1900 грн.

Ціна квитків на інші міжнародні автобуси в Цюріх, Швейцарія:

 • автобус Мюнхен - Цюріх - від 15,75 євро (в дорозі 3-6 годин в залежності від рейсу);
 • автобус Мілан - Цюріх - від 19,95 євро (від 3:45);
 • автобус Варшава - Цюріх - від 50 євро на прямий рейс;
 • автобус Меммінгем - Цюріх - від 31 євро прямої і від 15,75 з пересадкою;
 • автобус Відень - Цюріх - від 36 євро;
 • автобус Прага - Цюріх - від 30,45 євро.

З Москви до Швейцарії доведеться їхати з пересадкою в Німеччині або Польщі.

Автобуси в Женеву

Міжнародні автобуси до Женеви - це в основному рейси з Франції. Наприклад:

 • Рейс Шамоні - Женева за 25 євро. В дорозі - одна година. Шамоні - це курорт біля гори Монблан.
 • До французького міста Гренобль з Женеви їхати близько п'яти годин, а квиток на автобус можна купити за 5,25 євро! Дуже вигідна покупка, враховуючи відстань і час в дорозі.
 • Автобус Ліон - Женева обійдеться пасажирам від 9,45 євро, а подорож в Ліон займе дві з половиною години або близько того.
 • В Ансі з Женеви можна доїхати за годину і 5,25 євро.
 • Рейс Шамбері - Женева займе 1:40 і буде коштує від 7:35 (але є рейси ще дешевше).

Ви можете підібрати квиток на той європейський автобус в Женеву, який Вас цікавить.

Потяги по Швейцарії

Потяги - основний внутрішній транспорт в Швейцарії. Якщо міжнародні автобуси в Цюріх, Женеву, Берн та інші міста знайти ще можна і за досить низькими цінами, то з внутрішнім автобусним сполученням все не так добре. Зате всюди можна доїхати на автобусі.

Купувати ж/д квитки слід на сайті sbb.ch, причому оплатити квитки можна мало не за півроку до поїздки. Тарифи досить високі і вказані в швейцарських франках.

 • поїзд Цюріх - Берн - звичайний тариф - 25,50, але зі знижкою можна знайти квитки за 12,50 швейцарських франків.
 • ж/д квиток Цюріх-Женева - від 26.80 - 43,50 CHF.

Квитки зі знижками можна купити за два тижні до відправлення, а не за пару місяців, як в Італії чи Німеччині.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!