Автобус в Санкт-Галлен

Санкт-Галлен - швейцарське містечко на північному сході країни, через яке проходить безліч рейсів автобусів до Швейцарії, хоча саме воно рідко є пунктом призначення. Прямий рейс з Києва в Санкт-Галлен коштує стільки ж, скільки в Берн або Цюріх - 4692 грн (близько 150 євро в залежності від курсу валют). Детальніше - дивіться в системі на конкретну дату. Набагато дешевше дістатися в Санкт-Галлен і в цілому в Швейцарію через Польщу. Квиток з Варшави коштує від 50 євро. Наприклад, зі Львова найкраще їхати в Санкт-Галлен з пересадкою в Катовіце.

Автобуси в Санкт-Галлен, як правило, їдуть через територію Австрії навколо Боденського озера з зупинкою в місті Брегенц. Квиток на автобус Брегенц-Санкт-Галлен коштує 21 євро.

Якщо Ви будете відвідувати Швейцарію, то зупинка в Санкт-Галлені буде не зайвою - зможете помилуватися розкішним оздобленням Кафедрального собору, величним абатством, а також яскравими міськими вуличками Санкт-Галлена!

Також на сайті можна купити квитки і забронювати рейси на інші автобуси в Швейцарію:

  • Цюріх,
  • Женева,
  • Берн,
  • Базель.

Зверніть увагу, що всередині країни найкраще переміщатися на поїздах (хоча вони і не дешеві). Ви можете подивитися на сайті залізниці Щвецаріі, попередньо ознайомившись з особливостями покупки квитків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!