Автобус в Цюріх

Цюріх - найбільше населене місто в Швейцарії. Сьогодні Цюріх - одне з кращих міст за якістю проживання, а також має широкі транспортні можливості для подорожі по країнах західної Європи. Особливо примітне транспортне сполучення з Німеччиною. У подорож можна поїхати, як на автобусі, так і на поїзді, а також полетіти на літаку - аеропорт Цюріха - один з найжвавіших в Європі.

Автобуси з Києва до Цюріха

Автобуси до Цюріха з України є прямі. Автобусний перевізник Еколайнс пропонує маршрут з України до Швейцарії: Київ - Варшава - Берн.

Ціна на відрізок шляху Київ - Цюріх складає 4771 грн. Вартість квитків в Санкт-Галлен, Вінтертур і Берн така ж, як і в Цюріх. Також відзначимо, що з інших українських міст на маршруті також можна купити квиток на автобус до Цюріха, отже, замовити квиток з Житомира, Рівного, Луцька також можна.

Маршрут автобуса Київ - Варшава - Берн наступний: Київ - Житомир - Рівне- Луцьк, - Ковель - Варшава - Байройт - Нюрнберг - Мюнхен - Аугсбург - Ульм - Санкт-Галлен - Вінтертур - Цюріх - Берн.

Як варіант, можна запланувати пересадку в Польщі. Зі Львова система пропонує доїхати саме так, і квитки істотно дешевші. Квиток Львів - Цюріх в цьому випадку обійдеться від 1900 грн.

Автобуси до Цюріха з Європи

Швейцарія знаходиться посеред Європи, що дозволяє замовити квитки на автобуси з різних країн. Теж саме можна сказати про Австрію і Чехію, у яких географічне положення також досить вигідне. Але на відміну від Австрії і Швейцарії, Чехія - рівнинна країна, в той час, як ландшафт Швейцарії та Австрії більш гірський. Більш того, майже у кожного міста є свій гірськолижний курорт різної величини - а це вже говорить багато про що. Проте, автобусне сполучення з країнами-сусідами розвинене добре.

Ціна квитків на інші міжнародні автобуси в Цюріх, Швейцарія з Німеччини або Польщі і інших країн:

 • Мюнхен - Цюріх - від 15,75 євро (в дорозі 3-6 годин в залежності від рейсу);
 • Меммінгем - Цюріх - від 31 євро прямий і від 15,75 з пересадкою;
 • Мілан - Цюріх - від 19,95 євро (від 3:45);
 • Варшава - Цюріх - від 50 євро на прямий рейс;
 • Відень - Цюріх - від 36 євро;
 • Прага - Цюріх - від 30,45 євро.

З Москви до Цюріха доведеться їхати з пересадкою в Польщі або хоча б Україні.

Про Цюріх

Пам'ятки: Гроссмюнстер, Фраумюнстер (обов'язково погляньте на вітражі Марка Шагала), Церква Святого Петра з найбільшим годинником в Європі, Лінденхоф - Липовий двір (з панорамою на місто), будинок гільдії ремісників, оперний, ратуша, гора Утліберг, Банхофштрассе. Також дуже цікаві деякі музеї в Цюріху:

 • національний (Landesmuseum),
 • динозаврів (Sauriermuseum),
 • іграшок,
 • віноградоводства,
 • прядок,
 • зайців і кроликів,
 • історичний,
 • та інші.

Обов'язково спробуйте в Цюріху: Zürcher Geschnetzeltes, Fisch -Chnusperli (риба в клярі), Birchermuesli (десерт).

Транспорт Цюріха

Трамваї, тролейбуси, автобуси - основний громадський транспорт Цюріха. Трамваї займають чільну позицію в цій системі - місто пронизане мережею зручних маршрутів. Як і в багатьох містах Європи, тарифи на проїзд залежать від зони використання. Наприклад, коротка поїздка всередині зони коштує 2,60 євро, а між першою і другою зоною - вже 4,30 євро. Також в громадському транспорті є розподіл на перший та другий класи. Квиток на поїзд першим класом всередині зони для дорослого коштує 4,30 євро. Також є квитки на подорожі кількома видами транспорту в розрахунку за часом.

Центральний ж/д вокзал Цюріха - Hauptbahnhof Zürich.

Аеропорт Цюріх (Клотен) знаходиться недалеко від Цюріха - можна доїхати на 12-му трамваї. Авіаквитки в Цюріх можна купити на сайті. З авіакомпаній-лоукостів приймає рейси vueling, Eurowings, EL AL Israel Airlines, AirBaltic, easyjet і інші. Кому цікаві інші авіаквитки до Швейцарії бюджетних авіаперевізників - поцікавтеся тарифами в Базель, куди літає ryanair.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!