Автобус в Люцерн

Люцерн - місто в Швейцарії на березі однойменного озера. Фактично місто знаходиться в центрі Швейцарії на розвилці доріг між Цюріхом і Берном, Базелем і Лугано. А ось в Женеву і Лозанну набагато зручніше добиратися по дорозі, що знаходиться значно північніше, а точніше через Фрібург. Звичайно, тут є свій ж/д вокзал, так що в якості внутрішнього транспорту можна використовувати поїзди, які в Швейцарії далеко не дешеві. Ж/д квитки по Швейцарії можна знайти на сайті sbb.ch

Міжнародні автобуси в Люцерн:

  • автобус Брегенц - Люцерн - від 31 євро;
  • автобус Варшава - Люцерн - від 88 євро.

Прямий автобус з Варшави дає можливість робити пересадку для подорожі в Швейцарію. Це означає, що можна замовити квиток Київ - Варшава або Львів - Варшава, а вже звідти відправитися в Люцерн.

А що стосується австрійського міста Брегенц – він такий самий проміжний пункт подорожі багатьох міжнародних автобусів, як і Люцерн.

У Люцерна, як і у багатьох міст в Швейцарії - приємний історичний центр.

Одна з візитівок міста - всесвітньо відомий "Вмираючий Лев", роботи скульптора Торвальдсена. Марк Твен писав про неї "найсумніша і найзворушливіша кам'яна статуя в світі", яка присвячена пам'яті Швейцарського гвардійського полку, який загинув, захищаючи французького короля за часів Великої Французької революції. Лев вирубаний на прямовисній скелі старого піщаного рудника над овальним озером. Лев лежить, поклавши голову і лапу на щит із зображенням символу французької корони - лілії. Над статуєю висічено латинський напис, що свідчить "Вірності і відвазі швейцарців". Трагічність моменту підкріплена зображенням морди лева з практично людським стражданням. Латинські цифри позначають кількість виживших і полеглих. Дуже красива і сумна скульптура.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!