Автобус в Фрібург

Фрібург, незважаючи на те, що не знаходиться у всіх на слуху, є одним з найкрасивіших міст в Швейцарії. Розташоване місто між Берном і Лозанною, а також Женевою, так що купуючи квитки на автобуси в ці міста, на внутрішньому поїзді по Швейцарії можете доїхати і сюди.

Тут відмінно збереглися:

  • готичні будівлі,
  • пам'ятники,
  • фонтани.

Фрібург ще називають містом мостів і не випадково. На багатьох фотографіях Фрібурга видніється Бернський міст (Pont de Berne). Кафедральний собор Святого Миколи (фр. Cathedrale Saint-Nicolas) - будувався з кінця тринадцятого століття, а сьогодні вважається однією з головних визначних пам'яток міста.

Замовити та забронювати квитки на автобуси до Швейцарії можна на сайті, в тому числі і на автобус в Фрібург. Багато хто віддає перевагу купувати квиток в Берн, а потім на поїзді їхати до Фрібурга. Ж/д квитки по Швейцарії можна знайти на сайті sbb.ch, правда спочатку почитайте про особливості покупки дешевих квитків в нашій статті. Час в дорозі - всього 22 хвилини. Вартість звичайного квитка - 7,10 швейцарських франків, а зі знижкою - 3,60.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!