Автобус в Беллінцона

Беллінцона розташована на півдні Швейцарії, недалеко від Лугано і кордону з Італією. Причому одне з найбільших міст Півночі Італії - Мілан розташовано дуже близько.

Автобус Мілан - Беллінцона коштує від 11,55 євро і їде зі Швейцарії до Італії менше двох годин, що надає чудову можливість урізноманітнити свій відпочинок.

Також дуже затребуваний рейс з Мюнхена в Беллінцону. Вартість проїзду Мюнхен - Беллінцона всього 23 євро за шість з половиною годин в дорозі, що за мірками Європи дуже недорого. Також є автобуси з Варшави і навіть Барселони! Квиток на автобус Варшава – Беллінцона коштує від 90 євро.

Прямих рейсів з Києва в Беллінцону немає, зате ви можете доїхати сюди з пересадкою на автобусі з Варшави чи Мілана. Також можете купити квиток на рейс Київ-Берн, а тоді подорожувати Швейцарією.

 У місті цілих три замки:

  • Кастельгранде - був створений першим і розташований на скелястій височині. Перші укріплення були побудовані ще римлянами. Сьогодні замок на скелі в центрі міста справляє незабутнє враження і неймовірно прикрашає місто. Назви зміцнення: Цитадель, Старий Замок, Замок Урі (Uri), Замок Святого Михайла. Сьогодні, після того, як ви піднялися в замок по крутих вуличками, можна відпочити в ресторані, що розташований у приміщенні арсеналу фортеці.
  • Монтебелло пов'язаний кріпосними стінами з попереднім замком. За всю Історію його називали і Новий замок, і Середній і Малий. Навколо замку прориті глибокі рови для захисту. Сьогодні тут розташувався історичний музей.
  • Сассо Корбато, що носив раніше назви Унтервальден і Святої Варвари. Раніше тут квартирував невеликий гарнізон, а в башті розташовувалася в'язниця.

По самій Швейцарії найзручніше подорожувати на поїзді. Перевірте вартість ж/д квитків в Цюріх і Женеву. Залізничне сполучення тут пов'язує не тільки міста Швейцарії (перевірити можна тут - sbb.ch), але і пропонує відмінне сполучення з Італією і Німеччиною.

Також ви можете знайти на сайті квитки на автобуси в невеликі міста Швейцарії, на кшталт Фрібурга, Люцерна, Берна, Вінтертур і більших, таких як Базель і Лозанна. І звичайно ж в найпопулярніші міста - Цюріх і Женева.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!