Автобус Київ - Берн

Автобус з Києва в Берн є з пересадкою у Варшаві, хоча періодично в системі з'являються і прямі рейси. Ціна квитка на автобус Київ - Берн - від 2801 грн. Але ви можете спланувати й інший рейс до Швейцарії.

Зі Львова квитки коштують майже стільки ж, як рейс Київ - Берн з пересадкою, тому робити зміну транспорту у Львові сенсу не має.

Поїздка в Берн з Києва може бути спланована через Польщу:

  • Мінімальна вартість квитка Варшава - Берн - 53 євро.
  • Вартість проїзду Вроцлав - Берн - від 52 євро.

Також є варіант доїхати через Чехію, адже в Берн є прямий рейс з Праги, правда ціна досить висока - 70 євро. Плюс близько 30 євро потрібно буде витратити по дорозі з Києва до Праги.

Актуальність всіх рейсів потрібно перевіряти в системі, оскільки досить часто змінюються курси валют по відношенню один до одного і перевізники змінюють тарифи.

У Берні є власний аеропорт, так що ви можете підібрати для себе авіаквитки в Берн або в інші швейцарські міста - Цюріх і Женеву, а з них доїхати в Берн на швейцарському поїзді. Автобуси по маршрутах Цюріх - Берн і Женева - Берн давно поступилися панівним місцем поїздам.

Цілком можливо, що авіаквиток до Швейцарії обійдеться дешевше, ніж автобус, хоча не обов'язково. Все залежить від конкретних рейсів і маршрутів Київ - Берн.

На сайті автобуси до Швейцарії представлені рейсами в: Берн, Цюріх, Женева, Базель і інші.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!