Автобус в Бельгію

Бельгія – це країна шоколаду, устриць, ЄС й хлопчиків, які пісяють. Найпопулярніші напрямки в Бельгії: Брюссель, Брюгге та Антверпен. Квитки на автобуси в одне з цих міст з сусідніх (і не тільки) країн ви можете замовити на сайті.

Автобус Москва - Бельгія

З Москви до Бельгії можна доїхати на автобусі з пересадкою в тій же Варшаві або долетіти на літаку. Як варіант, можна доїхати або долетіти до Вільнюса, а потім відправитися в Шальреруа, звідки в Брюссель квиток на автобус коштує 17 євро.

Автобус в Брюссель

Брюссель – це столиця Бельгії і не дивно, що саме сюди, а не в той же Шальреруа або Антверпен найбільше купують квитків на автобуси. Також дуже популярні автобуси в Брюссель з таких міст як Париж, Амстердам, Кельн. З пересадкою в Празі або Варшаві в Брюссель можна доїхати з Мінська та Москви.

Ціни квитків в Брюссель з найближчих великих європейських міст:

  • автобус Кельн - Брюссель - від 9,45 євро;
  • автобус Париж - Брюссель - від 13,65 євро;
  • автобус Амстердам - ​​Брюссель - від 11,55 євро.

Перевірити наявність та актуальну вартість можна на сайті. Ціни вказані для прикладу, щоб пасажири орієнтувалися, яка мінімальна ціна проїзду. Але, звичайно, все залежить від компанії, яка здійснює перевезення.

Багатьом буде цікаво завопити вкитки через Польщу: Варшаву, Краків і доїхати в Брюссель з пересадкою. Наприклад, сісти на рейс Львів-Варшава чи Львів-Кравів, а тоді пересісти на автобус у столицю Бельгії.

Автобус в Антверпен

Квиток на автобус в Антверпен можна замовити з сусідніх країн, зокрема з міст: Амстердам, Дюссельдорф, Гаага, Париж, Лілль, Льєж, Бреда, Ейндховен, Кельн. Ціни різні, залежать від перевізників. На жаль у самій Бельгії вам потрібно шукати квитки на місцевий транспорт.

Вартість деяких квитків на автобуси в Антверпен:

  • автобус з Парижа в Антверпен - 15,75 євро;
  • автобус Амстердам - ​​Антверпен - від 9,45 євро;
  • автобус Гданськ - Антверпен - від 44 євро;
  • автобус Прага - Антверпен - від 50 євро з пересадкою в Берліні,
  • автобус Берлін - Антверпен - від 30 євро.

Автобус в Брюгге

Брюгге – це одне із наймальовничіших та добре збережених міст в Західній Європі. Залягти на дно в прекрасному Брюгге допоможуть міжнародні автобуси з Франції, Німеччини, Люксембургу та Голландії. Коштують квитки зовсім недорого, що традиційно для сучасного транспорту по Європі.

З Парижа та Амстердама до Брюсселя можна доїхати на швидкісному потягу, а потім пересісти на регіональний рейс в Брюгге. Міжнародні автобуси в Брюгге також можна замовити на сайті, наприклад, зараз у продажу є рейси з Німеччини: автобус Дюссельдорф - Брюгге - від 17 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!