Автобус до Угорщини

Більшість автобусів, які проїжджають Угорщину, роблять зупинку саме в Будапешті, як самому великому транспортному вузлі. Можна сказати, що висловлювання "автобус в Угорщину" означає, що це автобус в Будапешт.

З України є такі автобуси в Угорщину:

  • автобус з Чопа в Будапешт, ціна - від 519 грн.
  • маршрут з Ужгорода в Будапешт, вартість - від 540 грн.
  • квиток зі Львова до Будапешта (Угорщина) вартість - 1350 грн;
  • автобус з Києва в Будапешт обійдеться в 1500 грн.

Перевірити всі ціни на автобуси в Угорщину можливо на сайті.

Також з України можна купити квиток в Угорщину. Це у випадку, якщо має бути поїздка з Києва і є дешеві авіаквитки в Будапешт.

Також читайте матеріал про те,  як з Будапешта доїхати в Польщу (Варшаву, Краків), Австрію (Відень), Румунію, Словаччину, Словенію за 7-22 євро! Дешеві квитки на автобуси від перевізника-лоукосту OrangeWays.

Автобуси Білорусь - Угорщина

На сайті ви можете купити квитки на прямі автобуси Білорусь - Угорщина. Ціна квитка на автобус Мінськ - Будапешт - від 49 євро (але маршрут пропонує пересадки), але в дорозі пасажири пробудуть досить довго. Всьому виною - відстань між столицями Угорщини та Білорусі.

Як варіант, ви можете доїхати до Вільнюса або Варшави на автобусі і пересісти на літак в Будапешт. Без багажу це - недорого. Прямі квитки на лоукости є з Києва, куди на автобусі з Мінська можна доїхати за 12 євро.

Також є варіант - доїхати до Варшави, а звідти пересісти на прямий автобус в Будапешт:

  • ціна квитка на автобус Мінськ - Варшава - 31 євро і 10 годин;
  • вартість квитка на рейс Варшава - Будапешт - від 21 євро і 12 годин в дорозі.

Квитки в інші міста Угорщини

На сайті легко замовити квитки в інші міста Угорщини. Яскравий приклад - термальний курорт Ньїредьгаза, куди можна купити дешевий квиток з України. Вартість проїзду автобусом Берегово - Ньїредьгаза - 126 грн. І це найдешевший рейс в Угорщину, навіть порівняно з подорожжю з Чопа в Будапешт. Купуйте квитки в Ньїредьгаза онлайн. Рейс щоденний, так що ви зможете відвідати Угорщину, скупатися в купальнях і на наступний день повернутися автобусом в Україну!

Також в Угорщину багато рейсів з Європи - той самий автобус Прага-Будапешт.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!