Автобус-лоукост OrangeWays

Автобуси-лоукости - не менш часті, ніж бюджетні авіакомпанії, та Угорщина в цьому питанні не відстає від сусідів. Автолоукост OrangeWays відрізняється (наприклад від польського бюджетного перевізника Polskibus) тим, що пропонує саме міжнародні автобусні рейси за низькими цінами і особливо приємно, що квитки на них продаються через загальну систему. Тобто пасажирові не потрібно заходити на 10 сайтів, щоб знайти найдешевший квиток - достатньо скористатися однією системою, щоб порівняти всі рейси між собою.

Нагадуємо, що в Будапешт можна дістатися двома дешевими і зручними способами:

 • автобус в Будапешт за 519 грн із Чопа, а також є рейси з Ужгорода, Львова та Києва, хоч вони і не настільки дешеві.
 • квиток в Будапешт від лоукосту wizzair (див. статтю про лоукости України), рейс  Київ - Будапешт.

З Будапешта за низькими цінами можна доїхати за такими напрямами у Східній та Центральній Європі:

Автобуси з Будапешта в Австрію:

 • автобус Будапешт - Відень - 15,94 євро і 3 години в дорозі. Маршрут: Будапешт - Дьйор - Відень аеропорт - Відень.
 • квиток на автобус в Віденський fеропорт також вартує 15,94 eur. Але з пересадкою в Братиславі доїхати можна і за 11 євро.

Автобус в Польщу від OrangeWays:

Автобус в Словенії:

 • автобус Будапешт - Любляна, ціна - 21 євро. В дорозі - близько 6 годин Маршрут: Будапешт - Загреб - Любляна.

Транспорт до Хорватії:

 • маршрут Будапешт - Загреб. П'ять годин у дорозі, рейс и 3 рази в тиждень. Вартість - 14,77. Кінцева зупинка  - Любляна.

Рейси в Трансільванію або Румунію:

 • автобус Будапешт - Клуж-Напока - 18,76 євро. Маршрут: Будапешт - Дебрецен - Орадя - Хуедин - Клуж-Напока - Турда - Тиргу-Муреш - Совата - Праид - Одорхею-Секуйеск - Меркуря-Чук.

Іншими словами, за допомогою таких маршрутів можна організувати комфортну, недорогу і дуже цікаву подорож по Європі, в тому числі і в Хорватію, наприклад.

Слід зауважити, що незважаючи на велику кількість авіаперельотів за невисокою ціною, не слід забувати, як багато часу забирають процедури в аеропорту, починаючи від трансферу в сам аеровокзал, проходження всіх формальностей, самого перельоту...

Так ще й по прильоту потрібно зачекати свій багаж і доїхати до міста. У той час як автовокзали знаходяться в межах міста, як правило поряд з метро або хорошими транспортними розв'язками. Тобто, зручніше купити квиток на автобус і витратити по суті ті ж 4-5 годин, або трохи більше, ніж влаштовувати собі "мегатрип" з аеропортами.

А так ви просто приїжджаєте на автовокзал, сідаєте на рейс і спокійно їдете в автобусі з wi-fi. В дорозі можна поспати або попрацювати - на розсуд пасажира, і дістатися відносно в швидкі терміни на місце призначення. Та ще й спробуй купи квиток за  11-25 євро. Щоб не говорили про лоукости, хороші тарифи доводиться шукати. Навіть лоукости Польщі не завжди пропонують ціну за переліт за 15-20 євро...

Навіть у подорожах повинна бути раціональність і доцільність, тому якщо можна доїхати швидше і/або дешевше, варто розглядати всі варіанти.

Отже, вартість проїзду по східній Європі позначена. Якщо ви не знаєте, як організувати самостійну подорож - підкажемо. Якщо 20 євро для Вас теж великі гроші... змінюємо свідомість, накопичення і заробіток через статтю Подорожі і Гроші.

Подорожуйте багато, подорожуйте бюджетно, вільно подорожуйте! А значить - самостійно!

На сайті ви можете знайти цікаві пропозиції за різними напрямками і вибрати найвигідніший тариф, у тому числі на автобусні компанії-лоукости:

 • Polskibus;
 • Orangeways;
 • Flixbus;
 • Students Agency;
 • Megabus.

Більшість бюджетних автобусних перевізників представлені на сайті, так що за кілька євро ви можете придбати квиток по Європі і організувати дуже бюджетну самостійну подорож.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!