Автобус в Будапешт

Автобус в Будапешт користується попитом на рівні з іншими видами транспорту. Ціна невисока майже завжди, на відміну від інших видів транспорту, хоча завжди можна вибрати автостоп для подорожі по Угорщині. Автобуси в Угорщину - відмінна альтернатива проїзду з інших країн, хоча на сайті можна знайти дешевий авіаквиток в Будапешт.

Наприклад, зі столиці Австрії в Угорщину, а саме з Відня в Будапешт їхати всього 3 години за 15-16 євро на прямому автобусі і від 11 євро, якщо з пересадкою, що досить недорого. З Праги в Будапешт можна доїхати за 18 євро.

Квитки на автобуси в Будапешт можна знайти на сайті Free Travel.

  • автобус Відень - Будапешт - від 15.75 євро.
  • автобус Прага - Будапешт коштує від 18 EUR.

Автобуси з Польщі до Угорщини:

  1. автобус Краків - Будапешт - від 22 euro.
  2. квиток Варшава - Будапешт можна знайти як на сайті фрі тревел, так і звернутися за більш дешевими варіантами на ресурс польського автобусного перевізника Polsibus. Ціна проїзду - від 35 злотих.

Слід зауважити, що з Будапешта також без проблем можна купити квитки в Польщу на:

З України також є дуже низькі ціни на проїзд. У випадку з Будапештом альтернативою перельотів може стати рейс автобуса, адже квитки на лоукости дешеві далеко не завжди, а Угорщина в даному випадку - сусідка України. Два квитки на літак за 55 євро - швидше виняток, ніж правило.

На сайті Free Travel можна знайти такі рейси автобусів у Будапешт:

  • автобус Чоп - Будапешт - від 735 грн.
  • автобус Ужгород - Будапешт - від 540 грн (також є квиток за 1250 грн).
  • автобус Львів - Будапешт - 1350 грн;
  • автобус Київ - Будапешт - 1500 грн.

Найдешевший автобус із Ужгорода в Будапешт має такий маршрут: Ужгород (08:30, залізничний вокзал, центральний вихід, лівий паркінг) - Чоп - Будапешт (13:15 зупинка біля автовокзалу "Nepliget"). Рейс щодня.

В Ужгород можна дістатися на поїзді і на автобусі, наприклад, автобус Київ - Ужгород.

Маршрут Москва - Будапешт передбачає пересадку у Варшаві або Україні. Теж саме можна сказати і про Мінськ (Білорусь) - доведеться спочатку купувати квитки на автобуси в Польщу або відразу зосередитися на пошуку авіаквитків в Угорщину.

Якщо ви зібралися подорожувати в Угорщину на автобусі, то пам'ятайте, що в наземному транспорті можуть бути затримки на кордоні!

Автобус Чоп - Будапешт

Автобус з Чопа у Будапешт - один з найдешевших способів доїхати до Угорщини Актуальна вартість квитка - 735 грн, але бувають рейси і за 500 грн, так що не дивуйтеся, якщо знайдете такі. Тарифна політика повністю в руках перевізника, тому важливо перевіряти вартість квитків Чоп - Будапешт на конкретну дату.

Автобус Прага - Будапешт

Один з найбільш популярний рейсів по Східній Європі це маршрут Прага - Будапешт. Ви можете вибрати поїзд, але він навряд чи буде дешевше, ніж автобус. Хоча багато пасажирів воліють залізничний транспорт, оскільки там більше свободи ніж в автобусі. Проте для багатьох ціна квитка Прага - Будапешт - вирішальний фактор для планування поїздки і видів транспорту на маршруті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!