Автобус до Грузії

Автобус до Грузії є як з Росії, так і з Туреччини, а також Вірменії. Замовити онлайн можна квиток на автобус з Москви, де допустимо зробити пересадку. Дістатися з України в Тбілісі можна на автобусі через Росію, але це найдовший шлях, до того ж з пересадками.

Рейси автобусів в Грузію з Росії:

  • Автобус Москва - Тбілісі - 4000 рублів. Відправлення з АВ Щелковский відбувається по середах і суботах. Детальний графік руху автобусів до Грузії з Росії через П'ятигорськ і Владикавказ дивіться в системі.
  • Отже, рейс з пересадкою з України буде коштувати близько 2000 грн. Вартість поїздки на автобусі Київ-Москва - близько 500 грн, а з Москви в Тбілісі - від 1500 грн. Квитки на автобуси до Грузії шукайте на сайті.

Іншими словами, авіаквитки в Грузію обійдуться дешевше і доставлять на місце набагато швидше!

Усередині країни можна переміщатися на автобусах і маршрутках, а також наймати машини з водіями, що буде трохи дорожче, але значно додасть мобільності. Купити квиток на місцевий автобус можна на автовокзалі або автостанції. Як краще вчинити - можете запитати в готелі або хостелі, а також в інформаційних центрах для подорожуючих.

Грузія - прекрасна країна для подорожей!

Автобуси - краще рішення всередині країни, а ось щоб доїхати до Грузії, зручніше купувати авіаквитки. Вони не настільки зручні, як, скажімо, автобуси в Польщу або автобуси в Словаччину з України. Навіть автобус до Чехії більш прийнятний варіант, ніж наземне сполучення з Грузією. Виняток, мабуть, рейси з сусідніх країн: автобус Владикавказ - Тбілісі (або Гудаурі) і автобус Єреван - Тбілісі (хоча на цьому відрізку зручніше купувати ж/д квитки).

Вибирайте найкращий варіант дістатися до Грузії саме для вас!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!