Авіаквиток до Таллінну

Квиток в Таллінн - це один з кращих способів потрапити в Естонію. Авіаквитки в Таллінн можна замовити з міст: Амстердам, Берлін, Брюссель, Копенгаген, Дюссельдорф, Франкфурт, Гетеборг, Гельсінкі, Стамбул, Кярдла, Київ, Курессааре, Лондон, Мілан, Москва, Мюнхен, Осло, Париж, Рига, Санкт-Петербург, Стокгольм, Трондхейм, Відень, Вільнюс, Варшава.

Сезонні і тимчасові напрямки: Афіни, Барселона, Бремен, Ніцца, Одеса, Рієка, Спліт, Дублін, Гамбург.

Авіабілети Таллінн. Карта рейсів літаків

Авіаквитки Київ - Таллінн

Авіаквитки з Києва в Таллінн є як прямі, так і з пересадками. Пасажири можуть здійснити пошук рейсів по всім авіакомпаніям і визначити найбільш вигідний для себе варіант:

  • можна летіти з airBaltic - від 100 євро через Ригу;
  • вибрати прямий квиток Київ - Таллінн від LOT за 130 євро.
  • дочекатися продажу квитків лоукосту WizzAir Київ - Таллінн.

Замовити і порівняти ціни авіаквитків ви можете на сайті. Купити квиток Київ - Таллінн можна тут же, вибравши найбільш вигідний рейс.

Авіаквитки Одеса - Таллінн

Одеса - це сезонний напрямок з Естонії для тих, хто бажає поніжитися під теплим сонечком на березі Чорного моря. Ви можете знайти квиток на прямий рейс, але це скоріше рідкість, ніж звичайна справа. Найчастіше система пропонує авіаквитки Одеса - Таллінн з пересадкою.

Аеропорт Таллінн

Аеропорт Таллінна знаходиться всього в чотирьох кілометрах від центру міста, так що дістатися сюди дуже просто! Доїхати легко на:

  • машині,
  • таксі,
  • міських автобусах №2 та №65. Ціна квитка - 1,60 євро. Купити квиток на автобус можна у водія.

Аеропорт Таллінн має свій офіційний сайт - tallinn-airport.ee.

Доїхати в Таллінн

Така подорож не буде дорогою або довгою, хоча є можливість доїхати в Таллінн і автобусом, але про це варто поговорити окремо.

Автобуси в Таллінн - вже згадуваний раніше спосіб доїхати до Естонії. Замовити квитки на автобуси в Естонії також можна онлайн. Один із найпопулярніших рейсів - автобус Санкт-Петербург - Таллінн. Також є можливість замовити інші квитки на автобуси в Таллінн.

Звичайно, з країн Балтії - Литви і Латвії також вигідніше подорожувати на автобусі, хоча прямі авіарейси в Таллінн також є з Вільнюса і Риги. Замовити квитки на автобуси в Ригу і квитки на автобуси в Вільнюс можна на сайті. Авіаквитки в Ригу та авіаквитки в Вільнюс також можна придбати онлайн.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!