Авіаквиток до Криту

Квиток на Крит можна знайти в аеропорту Іракліна або Ханью. Альтернативою квитків на літаки може стати морська подорож з порту Пірей біля Афін або з Санторіні. Купити авіаквитки в міста на Криті (Іракліон і Ханью) можна на сайті, тим більше, що на Іракліон з Києва, Москви і Мінська є прямі авіарейси в Грецію.

Аеропорти Криту:

  • Аеропорт Іракліон Нікос Казандзакіс (Κρατικός Aερολιμένας Ηρακλείου Ν. Καζαντζάκης);
  • Аеропорт Ханья Іоанніс Даскалоянніс (Chania International Airport);
  • Аеропорт Сітія (Δημοτικός Αερολιμένας Σητείας) - масово не використовується.

Іракліон - головний аеропорт острова Крит - сюди літають основні авіакомпанії і він близько розташований до міста Іракліон, так що в центр можна добратися на локальних автобусах, які курсують постійно з ранку до вечора. З аеропорту Іракліона літають деякі лоукости, начебто Jet2, EasyJet, Blue Air і звичайні авіакомпанії.

Аеропорт Ханья - другий за значимістю аеропорт острова - сюди літає в тому числі лоукост Ryanair. Доїхати з аеропорту в місто Ханья можна місцевим муніципальним автобусом за 2,5 євро.

Автобусна компанія, яка обслуговує Крит, де ви можете уточнити графік руху автобусів не тільки з аеропортів, але і по острову - e-ktel.com.

Пам'ятки Криту

Головні архітектурні пам'ятки міста: Кноський палац, Фортеця Кулес, Венеціанська Лоджія. З культових споруд слід зазначити Собор Святого Тита, Собор Святого Міни, Церква Святої Катерини, Собор Святого Марка і Монастир Святого Петра.

Пам'ятки Криту за межами Іракліона: Самарийска ущелина, прекрасна бухта Балос, острів-фортеця Спіналонга, акваріум Криту в Гурнес, прісноводне озеро Курна, національний парк Ваї з пляжами, Діктейска печера, венеціанська фортеця Франгокастелло і багато іншого!

В Іракліоні і Ханьї є цікаві археологічні музеї.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!