Автобус в Астану

Астана - це нова столиця Казахстану, куди можна доїхати з Росії автобусом. Ви можете знайти прямий рейс автобуса в Астану або купити квиток на автобус в Казахстан з пересадкою в містах, що знаходяться ближче до російського кордону: Сімей, Павлодар, Усть-Каменогорськ.

Замовити квитки можна онлайн, хоча вибір міжнародних рейсів досить обмежений. Якщо ви не знайшли потрібний квиток, слід звернутися в касу автовокзалу.

Прямий квиток на автобус в Астану з Росії

Рейс з Барнаула в Астану. Ціна квитка на автобус Барнаул - Астана - від 1992 рублів.

Деталі про рейс Барнаул - Астана:

  • В дорозі - 22 години.
  • Відправлення о 13:00 по вівторках, четвергах і суботах
  • Прибуття в 11:00.

Автобус в Астану з пересадкою

На сайті ви також можете знайти інші автобуси в Казахстан, у міста: Караганду, Усть-Каменогорськ, Павлодар, Сімей та інші. Якщо ви плануєте рейс з пересадкою, то вам доведеться:

  1. Купити квиток на автобус через кордон, наприклад, в Павлодар.
  2. Скористатися послугами внутрішнього транспорту: автобус або поїзд в Астану.

Ціна квитка на автобус Павлодар - Астана - 3810 тенге. Шукайте квитки в касах автовокзалу, якщо вони не продаються онлайн.

Інший транспорт в Астану

Літак в Астану. Якщо в Астану вам потрібно потрапити з Москви, то краще всього вибрати літак, хоча є і залізничний транспорт. Але по повітрю подорож займе не так багато часу і різниця в ціні незначна. Квиток в Астану можна замовити на сайті.

Поїзд в Астану. У столицю Казахстану можна доїхати на поїзді. Є рейси з Москви, Челябінська, Омська, Ташкента та інші. Наприклад, рейс №39 з Челябінська. В дорозі - 21 годину. Квитки замовляйте на вокзалі.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!