Автобус Одесса - Бухарест

Бухарест - столиця Румунії, яка Вас вразить. З України сюди найкраще добиратися на автобусі з Одеси. Ціна квитка на автобус з Одеси в Бухарест - від 700 грн. (Близько 21 євро). Є вартість і дорожче. Квитки можна знайти в системі. Причому для пасажирів і покупців є можливість як відразу оплатити замовлення, так і забронювати квитки на деякий час.

  • Маршрут автобуса з Одеси в Бухарест виглядає так: Одеса (17:30, Автостанція "Привокзальна", вул. Старосенная, 1) - Одеса (18:00, Центральний Автовокзал, вул. Колонтаевская 58) - Татарбунари - Ізмаїл - Рені - Бухарест ( 16:00, Gara dе nord).
  • Наступний за вартістю рейс Одеса - Бухарест - 684 грн. Його, як і інші пропозиції про покупку квитків на автобуси в Румунію, а також автобуси в Бухарест з інших українських (і не тільки) міст, наприклад, Чернівців можна знайти на сайті, а також можна купити квитки тут же.

Купити квиток на автобус в Бухарест можна на сайті. Також можна спробувати знайти інші пропозиції від пасажирських перевізників в Румунію.

Замовити квиток на сайті досить просто. Виберіть напрямок, дату, натисніть "Пошук", після визначтеся з рейсом і перевізником. Для впевненості - треба почитати відгуки в Інтернеті. Але в будь-якому випадку автобус доставить нас на місце згідно з графіком. Також пам'ятайте, якщо ви не впевнені в покупці - на сайті можна безкоштовно забронювати квитки на певний термін. Бронь тримається недовго, але достатньо для прийняття остаточного рішення.

Удвічі приємно, що продаж квитків здійснюється за Інтернет, а це означає, що в касу на автовокзал їхати не потрібно, адже електронний квиток легко оформити вдома і роздрукувати на будь-якому принтері.

Іншими словами, якщо Вам потрібно доїхати з будь-якого міста України в Бухарест, ви можете це зробити з пересадкою в Одесі! Наприклад зі столиці України маршрут буде виглядати так:

  1. потяг Київ - Одеса
  2. і автобус Одеса-Бухарест.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!