Автобус в Барселону

Барселона приваблює сонцем, незвичайною архітектурою Гауді ... і що гріха таїти - божественною паельєю! Авіаквитки в Барселону - кращий вибір транспорту, але якщо авіатарифи підлетіли в вартості, а вам терміново потрібно в Барселону, то автобус буде непоганою альтернативою.

У Барселоні два аеропорти, один в сусідньому місті Жирона, куди прилітають багато бюджетних авіакомпаній. Квиток на трансфер можна купити в касі на автобусній зупинці. В одну сторону квиток коштує 15 євро, а в обидві - 25 євро. Центральний аеропорт Барселони знаходиться в іншій стороні. Квиток з площі Каталунья обійдеться в 5-7 євро. Перевірте на місці. Враховуйте, що різні термінали аеропорту знаходяться на відстані один від одного і їхати до них приходиться близько 20 хвилин. Прибувайте в аеропорту заздалегідь!

В Барселону можна потрапити з карликової держави Андорра. Квиток на автобус в Барселону з Андорри обійдеться в 32 євро або близько того. Перевірте вартість квитків на сайті. У цього знаменитого гірськолижного курорту немає власного аеропорту, тому багато лижників і сноубордистів летять або їдуть в Барселону на інших видах транспорту саме для того, щоб потім сісти на автобус в Андорру.

Також автобуси в Іспанію, зокрема в Барселону є з сусідніх країн - Франції та Португалії, хоча з останньої найкраще їхати з пересадкою в Мадриді.

Власне внутрішні автобуси в Барселону з іспанських міст займають левову частку наземного транспортного сполучення. Ви можете знайти рейси в Барселону з таких міст як: Ллорет дель Мар, Андорра, Салоу, Мадрид, Валенсія, Калелла, Бланес, Жирона, Ла Пінеда, Камбрільс, Таррагона, Аліканте, Сарагосса, Малага, Більбао. Ви можете дізнатися вартість квитків на автобуси по приїзду - не виключено, що так буде навіть дешевше. Але в даний момент ви також можете зорієнтуватися по вартості квитків на автобуси по Іспанії на сайті.

Автобусні квитки всередині Іспанії:

  • автобус Барселона - Мдрид - від 40 євроli>
  • автобус Барселона - Валенсія - від 36 євро;
  • автобус Барселона - Таррагона - від 13 євро;
  • автобус Барселона - Сарагоса - від 21 євро;
  • автобус Барселона - Аліканте - від 57 євро;
  • автобус Барселона - Більбао - 57 євро.
  • автобус Барселона - Лерида - від 27 євро;

Автобуси Іспанія - Франція

Франція та Іспанія розташовані по сусідству, тому автобуси між ними - явище часте і затребуване. Ціна проїзду залежить від перевізника і привабливість системи в тому, що можна порівняти між собою різні компанії за ціною, швидкістю і комфортом.

Квиток на автобус Париж - Барселона від перевізника "Megabus" Midland Red (South) Ltd. напряму можна купити за 47 євро. А з пересадкою в Тулузі доїхати до Парижа або в Барселону можна навіть дешевше. Звичайно, це не єдине транспортне сполучення з Францією. Прямий автобус до Ніцци обійдеться в 30 євро, але система обов'язково запропонує кілька варіантів пересадок на маршруті Ніцца - Барселона. Ціна квитка Тулуза - Барселона - від 19,95 євро. Тариф на маршруті Монпельє - Барселона - від 15 євро. З Марселя в Барселону можна доїхати за 26 євро.

В Барселону з України

Найдешевший квиток на автобус з України в Барселону напряму - від 3240 грн. з Ужгорода (по середах) і Мукачево (по четвергах). Також менший тариф проїзд на автобусі в Барселону зі Львова - 3510 грн. В дорозі - 37 годин (в той час як з Києва 48-50 годин в дорозі).

З України в Барселону можна доїхати з декількох міст. Власне рейсів через Київ всього чотири. Так що пасажири з Херсона, наприклад, можуть зробити там пересадку на один з рейсів. Ціни вражаючі - близько 150-200 євро. Перевіряйте в системі актуальний тариф згідно курсу валют. На момент виміру ціна квитка на автобус Київ - Барселона обходилася від 4300 грн. до 6300 грн. в залежності від конкретного автобуса. Проте ця вартість може бути виходом для тих, хто не купив дешевих квитків на літак.

Маршрути автобусів у Барселону з України:

  • Маршрут по середах з Києва о 6:30 з Автовокзал "Дачна" наступний: Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Стрий - Мукачево - Ужгород - Жирона - Барселона - Таррагона - Кастельон-де-ла-Плана - Валенсія - Аліканте - Мурсія - Картахена - Альмерія - Гранада - Малага.
  • Маршрут рейсу, що відправляється в четвер з автостанції біля ж/д вокзалу о 9:00 ранку: Київ - Житомир - Рівне - Тернопіль - Львів - Чоп, митниця (UA-HU) - Захонь, митниця (HU-UA) - Жирона - Льорет де Ма - Барселона - Лерида - Сарагоса - Мадрид.

Також можна зробити пересадку у Львові, який пропонує і вартість проїзду на тих же автобусах значно нижчу і шлях - коротший. Ціна квитка на автобус Львів - Барселона стартує від 3510 грн.

Пасажири з Одеси, Миколаєва, Херсона можуть зробити пересадку на міжнародний автобус в Барселону як у Львові, так і в Вінниці.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!