Авіаквиток до Софії

Авіаквитки в Софію за низькими цінами можна виявити на сайті. Для цього вам всього лише слід зробити пошук авіарейсів по цікавого напрямку.

Авіарейси в аеропорт Софія, столицю Болгарії: Болонья, Барселона, Варшава, Мадрид, Бейрут, Стамбул, Тель-Авів, Бухарест, Варна, Відень, Афіни, Рим, Братислава, Лондон, Мілан Мальпенса, Київ, Москва, Базель, Будапешт, Париж, Амстердам, Франкфурт, Мюнхен, Доха, Ейндховен, Брюссель Шарлеруа, Ларнака, Нюрнберг, Женева, Кельн, Венеція, Берлін, Валенсія, Бургас.

Авіаквитки на ултралоукости в Софію можна купити у авіакомпаній Wizz Air і Ryanair.

Авіаквиток Київ - Софія

Авіаквиток у напрямку Київ - Софія можна замовити на нашому сайті і порівняти всі пропозиції у авіакомпаній за один пошук:

  • МАУ,
  • Дніпроавіа,
  • Роза вітрів.

А також варіанти з пересадками, в тому числі і з Wizzair. Ціна квитків $ 75 з пересадкою і $ 115 за прямий рейс Київ - Софія.

Авіаквиток Москва - Софія

Ціна квитків з Москви в Софію від 65 доларів за рейс з пересадкою, прямо ж авіаквиток Москва Софія може коштувати і 165 доларів. Замовити квитки Ви можете на сайті, причому відразу порівняти всі пропозиції - як на прямі авіаперельоти, так і з пересадками і вибрати для себе оптимальний. Чому не провестні кілька чудових годин в Афінах, Парижі, Копенгагені або інших містах на шляху до Софії?!? Звісно так!

Аеропорт Софія

Сайт аеропорту Софія - sofia-airport.bg

Доїхати з аеропорту Софія в центр міста можна на громадському транспорті. Квитки як на автобуси, так і на метро можна замовити в автоматах.

Вартість квитків:

  • одноразова поїздка наземним транспортом 1,60 BGN;
  • 10 квитків - 12,00 BGN;
  • денний проїзний - 4 BGN.

Більш детально уточніть по прибуттю.

В аеропорту є станція метро. Шлях з аеропорту в центр міста займе 18 хвилин. Метро в Софії працює з 5:30 і до 24:00. Станція метро перебувати в Терміналі 2. Між терміналами аеропорту є безкоштовне повідомлення.

Крім цього в Аеропорт Софія, так і з нього можна доїхати на автобусах. На рейсах №84 і №184 можна доїхати в центр міста. Поїздка займе 35-45 хвилин.

Автобуси в Софію

Крім авіаквитків ви також можете купити квиток на автобуси в Софії та інших міст Болгарії. Найчастіше пасажирів цікавлять рейси Одеса - Софія. Квитки на автобуси в Болгарію коштують дешевше, ніж літаки. Тим більше, що є досить широкий вибір квитків на автобуси в Софію.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!