Авіаквиток Москва - Амстердам

Авіаквиток Москва - Амстердам можна купити на сайті. Амстердам і Москва мають багато спільного як авіаційні хаби. Амстердамський Схіпхол - один з найжвавіших аеропортів світу. Теж саме можна сказати про Шереметьєво і Домодєдово. Вилетіти можливо щодня з різними авіакомпаніями як напряму, так і з пересадками.

Також на сайті можна знайти інші авіаквитки в Москву і Амстердам, а також в Росію і Нідерланди, в тому числі і на лоукост. Можна також знайти квитки на автобуси в Амстердам, але з множинними пересадками. Подорож на літаку навіть з пересадками обійдеться дешевше і буде набагато швидше.

Ціна авіаквитка в Амстердам з Москви

Ціна авіаквитка Москва - Амстердам і в зворотний бік залежить від рейсу і авіакомпанії.

Часто найдешевші авіаквитки в Амстердам з Москви - це рейси через Париж - від 73 євро з Air France. Щоб долетіти ще дешевше - шукайте акції і знижки.

Безпосередньо літають авіакомпанії:

  1. Аерофлот,
  2. KLM.

Поїздка до Амстердаму

Атмосфера свободи, життєрадісні жителі і сюрпризи на кожному кроці - все це Амстердам. Ледь покинувши аеропорт, туристи зустрічають низку розкішних будинків і парків, занурюються в нескінченне свято життя і бачать зовсім іншу Європу.

В Амстердамі кожен знаходить щось своє. Молодь залучає його тонка грань між свободою і вседозволеністю, кофешопи з незвичними для нас товарами, квартал Червоних ліхтарів і насичене нічне життя. Але якщо ви захочете, Амстердам покаже вам масу історичних і культурних пам'яток, їх у нього більш ніж достатньо:

  • Квітковий ринок прямо на воді,
  • Національний квітковий парк Кекенфох,
  • Королівський палац і навіть алмазна фабрика.

В Амстердамі творили Рембрандт і Ван Гог, тому в місті є музеї з їх роботами. А ще художній музей Рейксмузеум завдовжки в квартал, музей мадам Тюссо, монетна вежа і величезний зоопарк Артіс.

Надивившись пам'яток, можна заблукати в лабіринті затишних вуличок, бродити парками і насолоджуватися безтурботністю міських каналів. Шукайте яскравих пригод і нових емоцій? Тоді купуйте авіаквиток в Амстердам - ​​і вирушайте в дорогу!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!