Чек-лист для подорожі Європою

Чек-лист раджу зробити один універсальний і використовувати при кожній поїздці. З анесіть його в свій travel-journal (блокнот, який берете з собою в поїздки) і користуйтеся як універсальним інструментом. Якісь речі будуть додаватися в кожному окремому випадку, але не глобально.

Слід відразу сказати, що у мене є три різних чек-листа для всіх видів поїздок:

  1. список речей в звичайну туристичну поїздку (подивитися міста);
  2. check-list для фестивалів і кемпінгу (туди входить також спорядження і додаткові атрибути);
  3. чек-лист на гірськолижний курорт (входить спеціальний одяг і спорядження).

Мій виглядає наступним чином (ви можете додати або прибрати) під себе.

Документи Косметика Одяг
гроші, банківська карта, закордонний паспорт, страховка, посадочні талони (квитки), бронь готелів, блокнот, ручка зубна щітка і паста, мило (маленьке), зволожуючий крем, део, рушник, тапочки, гребінець, бальзам для губ окуляри і футляр, футболки, труси, шкарпетки, штани, кофта, купальник
Техника
СМАРТФОН, зарядка, навушники, power-bank ФОТОАППАРАТ, зарядка, карти пам'яті, фільтри, очищуючий олівець і серветка нетбук, зарядний, usb-провід
Дрібниці Аптечка
серветки, замочок, натільний гаманець, гривні, трійник активоване вугілля (10-20 таб), аспірин (4 таб), пластир (2-5 шт), темпалгин (4 таб).

Цей чек-лист актуальний для мене в разі будь-якої закордонної поїздки, незалежно від часу подорожі. Різниця буде лише в кількості одягу (трусів, шкарпеток і футболок). Все інше просто зайве. Його або заберуть в аеропорту (ножиці, пилочки), або його користь сумнівна (фени, праски, каструлі, їжа). У вас може бути інший досвід. Важливо, що збирати речі краще за списком!

Звичайно, якщо поїздка, припустимо, на море, то до загального списку додасться підстилка, крем від сонця і парео, косинку/капелюшок. А якщо подорож на природу, то крем від комарів. Але який зазначено в таблиці береться з собою практично завжди.

Аптечка в дорогу

З приводу аптечки в дорогу поясню додатково:

  • активоване вугілля - якщо раптом щось не те з'їли;
  • аспірин -від застуди і головного болю;
  • пластир у разі подряпини замість йоду і зеленки;
  • темпалгин - на екстрений випадок від зубного болю.

Набирати з собою половину аптеки немає сенсу. Якщо трапиться щось серйозніше, ніж позначене - звертайтеся в страхову компанію.

Якщо ви плануєте самостійну подорож, щиро раджу перед поїздкою створити свій чек-лист речей, які плануєте брати з собою. І звичайно ж не забувайте орієнтуватися на допустимі габарити і вагу ручної поклажі, а також багажу у літаку/потязі/автобусі. Нехай це буде приємним час провожденієм!

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!