Автобус в Брегенц

Брегенц - австрійське місто в західній частині країни на березі одного з найбільших європейських озер - Боденського. Зовсім поруч - кордон Швейцарії і Німеччини, що робить містечко ще й зручним міжнародним вузлом для наземного транспорту - автобусів і поїздів. Більш того, якщо вирушити на південь, то можна легко дістатися до Ліхтенштейну.

Зовсім поруч знаходиться знаменитий Пфендер Тунель (Pfaender Tunnel), як про нього ще кажуть "світу". Сама гора, під якою прокладено тунель взимку перетворюється на гірськолижний курорт - звичайна справа в Австрії. Так що приїхавши в будь-який час року, ви знайдете чим зайнятися в Брегенці.

З визначних пам'яток можна назвати історичний центр, старе місто, ворота, які були побудовані ще у тринадцятому столітті (але перебудовувалися), водну сцену. Головна розвага в Брегенці - водні розваги.

Трохи про тарифи поїздок у Брегенц:

  • Квиток на автобус Брегенц - Цюріх обійдеться в 21 євро.
  • Вартість проїзду з Мюнхена в Брегенц - 11,55 євро.
  • Автобус Меммінген - Брегенц - 21 євро.

Звичайно, в якості транспорту ви також можете вибрати поїзд. У місті цілих дві залізничні станції, так що ви можете доїхати в сусідні міста: Дорнбірн або Фильдкирх.

На сайті ви можете знайти абсолютно різні квитки на автобуси в Австрію. Звичайно, квитки необхідно шукати в кожному випадку окремо. Це можуть бути як міжнародні рейси, так і внутрішні повідомлення - з пересадками і без, включаючи напрямки: Відень, Зальцбург, Інсбрук, Лінц, Грац, Філлах, Клагенфурт. Як правило в Австрію найлегше потрапити з Мюнхена, тобто Німеччини. Тим не менш, інші квитки на автобуси також можна пошукати і купити за відповідними параметрами: ціною, графіком, часу в дорозі.

Дуже популярнгі рейси в столицю Австрії з України: Київ-Відень, Львів-Відень, Ужгород-Відень.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!