Автобус Львів - Відень

Ціна квитка за прямий рейс - від 1700 грн. З пересадкою в Ужгороді можливо дістатися за 800 грн.

Тобто зі Львова можна:

  • безпосередньо доїхати до столиці Австрії, Відень зі Львова можна за 55 євро або 1700 грн. (Конкретніше дивіться на дату - курс валют змінюється щодня). Автобусний рейс Львів-Богумін-Відень.
  • або спланувати поїздку до Відня з пересадками в Ужгороді і інших містах Польщі, Словаччині чи Угорщині.

Ми розглянемо обидва варіанти детальніше.

Прямий автобус Львів - Відень

Квитки на прямий автобус є в продажу на сайті. В дорозі пасажири пробудуть близько 15 годин. Це один з найдешевших і швидких варіантів потрапити до Відня. Також на сайті можна знайти інші квитки на автобуси в Австрію.

Маршрут прямого автобуса щоденний і включає ланцюжок міст: 23:00 Львів, Ж/Д вокзал - Львів, Автовокзал, вул. Стрийська 109 - Краковець, митниця (UA-PL) - Корчова, межа PL-UA - Жешув - Краків - Краків аеропорт - Катовіце - Халупко - Богумін - Острава - Оломоуц - Брно - Мікулов - Дразенхофен, Кордон - Відень - Відень аеропорт.

Перевізник - ЛеоЕкспресс.

Автобус Львів - Відень з пересадками

З України до Відня можна потрапити ще дешевше, якщо планувати поїздку через Ужгород. Ціна квитка в 549 грн. з Ужгорода до Відня робить пробачної дві зміни транспорту в:

  • Кошице;
  • Богумін.

Тобто вам потрібно купити квиток на автобус зі Львова в Ужгород, а звідти попрямує до Відня по зазначеному ланцюжку рейсів. Квитки можна купити і короткочасно забронювати на сайті.

Автобуси з Відня по Європі

З Відня можна спланувати інші захоплюючі поїздки по Східній Європі і в цьому допоможуть міжнародні автобуси:

  • автобус Братислава - Відень, ціна - від 1 євро;
  • автобус Будапешт - Відень, вартість - від 10 євро;
  • автобус Прага - Відень обійдеться - від 14 євро.

Всі ці квитки можна купити онлайн, як і замовити проїзд на рейсі Львів - Відень.

Також на сайті часто купують квитки Київ-Відень, Ужгород-Відень.

Про Відень

Краса витонченою Відня полонить з першого погляду. Її вулиці і будинки немов зійшли зі сторінок середньовічного роману. Стіни будівель досі зберігають дух минулих століть, а видатні пам'ятки історії зустрічаються за кожним поворотом.

Гостям міста неодмінно потрібно прогулятися по ратушній площі. Тут проходять всі головні події, а взимку відкривається одна з кращих в Європі різдвяний ярмарок. Також уваги стоїть палац Шенбрунн. Це архітектурний шедевр в бароковому стилі, який колись служив резиденцією австрійських імператорів. Ще одне або кілька схожих будівля - палацовий комплекс Хофбург. Раніше вона належала імператорам, а зараз це головна резиденція глави держави.

Відома в усьому світі Віденська опера - обов'язковий пункт програми. Якщо немає бажання викладати кругленьку суму за квитки на виставу, можна купити квитки на стоячі місця. Це прекрасна можливість побачити оперу зсередини. Продовжуючи тему музики, можна побачити будинок Моцарта, де великий композитор жив і творив.

А щоб за кілька хвилин побачити все місто, вирушайте на колесо огляду, яке знаходиться на площі ярмарків.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!