Автобус Будапешт - Відень

Автобус Будапешт - Відень пов'язує між собою два прекрасних міста в Австрії та Угорщині. Ціна квитка на прямий автобус - 15,75 євро і три години у дорозі. А якщо з пересадкою у Братиславі, так взагалі за 10,80 євро можна доїхати.

Маршрут Будапешт - Відень через Братиславу буде виглядати так:

  • автобус Будапешт - Братислава, що входить в рейс Будапешт - Прага;
  • автобус Братислава - Відень.

Квитки на автобуси можна придбати на сайті, а при бажанні - забронювати на добу. Це безкоштовна опція для всіх і без реєстрації. Втім, квитки недорогі і їх можна відразу викуповувати. Замовлення і бронювання автобусних квитків в Будапешт, Відень і в цілому в Угорщину та Австрію займе декілька хвилин. На автовокзал їхати не потрібно, адже це витрачений час і гроші на проїзд. А сайт тим не менш працює цілодобово і ви спокійно в своєму ритмі дня можете вибрати рейс і купити квиток Будапешт - Відень банківською картою або пайпал.

І в Відні і в Будапешті є власні аеропорти, які в тому числі беруть бюджетні авіакомпанії, а це означає можливість планувати авіапереліт будь-якої складності. Єдине, залишайте багатогодинний зазор перед вильотом, краще півдня чи навіть кілька днів по одному з найкрасивіших міст світу погуляти, а це в рівній мірі можна сказати і про Відень, і про Будапешт, ніж запізнитися на свій літак!

Непоганою альтернативою автобусам Будапешт - Відень буде поїзд railjet по тому ж напрямку. Якщо купувати квитки онлайн на офіційному сайті, то ціна ж/д квитка - 13 євро. Замість квитка ви отримаєте номер, який після введення в автомат на вокзалі, видасть вам сам квиток. Вся справа в тому, що формально квитки на міжнародні потяги продаються тільки в касах залізничних вокзалів. Виключення - комерційна залізниця.

Онлайн є цікаві пропозиції щодо квитків з України: Київ-Відень, Львів-Відень, Ужгород-Відень.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!