Автобус у Лінц

Автобуси в Лінц є як всередині самої Австрії, так і за її межами. Звичайно на сайті можна буде придбати квитки на автобуси в Відень, Зальцбург, Грац й інші міста Австрії. Широко представлені і міжнародні автобуси в Австрію. Замовити квитки в Лінц і з нього у напрямку до Праги, Мюнхен, Будапешт не складе праці. Ціна за квиток на автобус всередині країни:

  • автобус Відень - Лінц - 19,85 євро, а в дорозі 1:15;
  • автобус Зальцбург - Лінц - 13,55 євро, а в дорозі 1:08.

Міжнародні автобуси в Лінц і вартість:

  • автобус Мюнхен - Лінц - від 24 євро (з пересадкою в Зальцбурзі дешевше);
  • автобус Прага - Лінц - від 10,50 євро;
  • автобус Чеський Крумлов - Лінц - від 10,50 євро;
  • автобус Будапешт - Лінц - від 24 євро.

Потрібно враховувати, що наведені ціни за найнижчим тарифом, а вони бувають різні. Більш того, в системі ви можете знайти рейси набагато дешевше наведених. Основна функція цієї інформації - допомогти пасажирам зорієнтуватися, чи виправдана ціна, яку вони бачать у пошуку і чи можна купити квитки ще дешевше.

З України до Австрії найчастіше купують білети по напрямках:

Знайти варіанти легко онлайн.

Про Лінц

Лінц перебуває на річці Дунай. Це дозволяє скористатися кораблем в якості транспорту по Дунаю і допливти до Відня, Братислави чи Будапешта. Обслуговуюча компанія - Дунай Туристік.

Через місто лежить залізниця з Відня у Зальцбург, так що ви можете замовити квитки на потяг з Лінца в обидва цих міста. Одна з головних визначних пам'яток - музей сучасного мистецтва Лентос - найбільший в Австрії. Найбільша середньовічна площа Австрії Hauptplatz також перебуває в Лінці. Тут є свій замок, який вперше згадується ще у восьмому столітті. Зараз там музей. Також відвідайте замок Ландхаус.

Якщо ви активний турист, то в компанії провідника можете відправитися в Національний парк Hohe Tauern, походити по льодовику і підкорити гору Глоссглокнер. Крім того в Лінці є унікальна двокілометрова канатна дорога - найдовша в Альпах і проходить через Замок Брук. Замой Slittovia Osttirodler в Лінці перетворюється на гірськолижний курорт.

Авіаквитки в Австрію

В Лінці є свій аеропорт - Blue Danube. Знаходиться біля ж/д станції Хершинг (Hörsching). Аеропорт приймає лоукости, що дозволяє купити дешеві авіаквитки в Австрію. Правда авіаквитки на ryanair можна купити з Лондона. Також в Австрію літає Люфтганза і звичайно ж Аустриан. Основні напрямки - Франкфурт і Дюссельдорф. Є також прямий авіарейс до Відня, хоча враховуючи, що навіть автобус їде всього годину, доцільність цього перельоту під сумнівом.

Автобус в місто їде близько 22 хвилин і квиток коштує 3,10 євро. Поїзд зі станції їде взагалі 10 хвилин. Таксі у Лінц обійдеться в 35 євро.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!