Автобус Прага - Відень

Подорож до Відня на автобусі з Праги займе 4:30-5 годин. Ціна квитка на прямий автобус Прага - Відень становить 14.87 євро. Дешевий автобусний квиток можна купити на автобус-лоукост від чеського перевізника STUDENT AGENCY. Хоча варто зауважити, що деякі інші рейси, що є в системі, можуть конкурувати за ціною з цим рейсом Чехія - Австрія.

Час відправлення рейсу Прага - Відень: 4:30; 6:30; 8:30; 9:30; 10:30; 12:30; 14:30; 16:30; 17:30; 23:55. Детальніше уточнюйте на сайті. І не забувайте, що це не єдиний перевізник, який може доставити пасажирів до Відня з празького автовокзалу Флоренс. У Відень автобус прибуде за адресою U2 Stadion, Busterminal Stadioncenter, Engerthstrasse, pl.3.

Інший перевізник доставить пасажирів на Центральний автовокзал Відня - Stadion Center, Engerthstr. 242 та вартість квитків на ці автобуси всього на євро дорожче, що по суті не так суттєво.

На сайті ви можете:

  • знайти відповідний рейс автобуса Прага - Відень;
  • купити квитки онлайн, використовуючи платіжні банківські картки або пайпал;
  • на 24 години забронювати автобусні квитки, щоб викупити їх протягом доби.

Також на сайті доступні до купівлі інші рейси. Автобуси в Австрію представлені рейсами в міста: Відень, Зальцбург, Інсбрук і іншими, а автобуси в Чехію напрямками до Праги, Брно, Оломоуц та іншими. Всі вони продаються так само, як квитки на автобуси Прага - Відень або Прага - Будапешт. Також ви можете знайти і інші цікаві рейси в столицю Австрії з інших міст: Братислава - Відень, Будапешт-Відень.

Популярні рейси в Австрію з України: Київ-Відень, Львів-Відень, Ужгород-Відень.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!