Автобус до Делятина

Делятин - селище в Івано-Франківській області біля річки Прут. Зовсім поруч знаходиться Заріччя. Автобус в Делятин - основний міжміський транспорт, хоча через село проходять залізничні колії.

Найближчі великі населені пункти України:

  • Івано-Франківськ,
  • Яремче,
  • Коломия.

Відносно недалеко розташовані гірськолижні курорти України:

  1. Буковель.
  2. Драгобрат.

Можна доїхати на автобусі Львів - Делятин. Вартість проїзду - від 144 грн. Повний маршрут: Львів - Яремче.

Можна побудувати маршрут з Киева.

Про Делятин

Вибираєте куди вибратися на вихідні? В Делятин - слабо? А дарма. Тут можна дізнатися про місцеве Махатму Ганді, наслухатися неймовірних історій і ще надивитися на Морське око з плаваючим островом. А головне - природа навколо неймовірна.

Селище Делятин Надвірнянського району більшість туристів байдуже обходить, бо попереду - туристично-розкручене Яремче. А колись Делятин був потужним курортним містечком з лікувальними купелями, які були дуже крутими, можливо, навіть рівня Зальцбурга. Було тут 24 купельніх ванни. Зараз подекуди від них залишився лише фундамент, а ще пам'ять на старих листівках.

Ще одна атракція селища пов'язана з соляними покладами. Ними землі Делятина славилися здавна. Навіть на гербі селища зображено десять соляних топок. Для порівняння - на гербі знаменитого соляного Калуша - їх тільки три.

Через покладів яким природним чином в Делятин утворилося кілька кратерів. Вони абсолютно не заважають життя або господарству селян. У них безпечно розташувалися сільські будинки і городи. З цих кратерів тільки в одному утворилося невелике озеро, яке називають Морським оком.

Найбільш ощадливий спосіб дістатися в Делятин це звичайно ж на автобусі, купити квиток можна автовокзалі майже будь-якого міста України або ж в інтернеті.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!