Автобус Львів - Коломия

Коломия - дивовижне українське місто зі своїм колоритом, гідне відвідування, а автобус дозволяє здійснити це ще й дешево. Автобус Львів-Коломия пропонує регулярні рейси і стабільно низьку вартість квитків. Ціна квитка на регіональний автобус Коломия зі Львова - від 113 грн. Уточнюйте вартість, наявність та кількість вільних місць до Львова онлайн в системі - тарифи могли помінятися, а також міг внести корективи перевізник, який і встановлює остаточні тарифи.

Автовокзал відправлення та прибуття, вказаний в таблиці результатів пошуку на сайті за напрямком Львів - Коломия. Для пасажирів доступні й інші можливості по інтернету, наприклад, бронювання або придбання. Доступ на сайт, де здійснюється продаж квитків на автобуси замінює поїздку на автовокзал за квитками, що заощаджує час і кошти пасажирів, які живуть віддалено.

Здійснюється і онлайн продаж квитків Львів - Коломия. Квитки на автобуси в Коломию зі Львова замовити по телефону неможливо, але можна забронювати. З більшості міст Заходу України є автобуси до Львова і це характерно для більшості транспортніх вузлів, а Львів саме такий для свого регіону. Якщо рейс Львів - Коломия є в системі, на нього можна замовити квиток.

Про Коломию

Коломия - типове невелике містечко Західної України. Тут були знайдені поселення носіїв трипільської культури віком понад 6 тисяч років. Сьогодні Коломия динамічно розвивається. Основні визначні пам'ятки це Ратуша з характерною вежею, музей писанки, музей народного мистецтва. З храмів можна назвати:

  • Преображенський кафедральний собор,
  • Костел Ігнатія Лойоллы,
  • Миколаївсько-Успенський собор.

У Коломиї сміливо можна провести кілька днів, прогулюючись по місту і заглядаючи в кафе і харчевні для свого задоволення.

Корисно? Розкажи друзям, тому що їм також знадобиться!